שיווק דיגיטלי Netolink » בלוג שיווק דיגיטלי באינטרנט » מחוללי שם דומיין הטובים ביותר

מחוללי שם דומיין הטובים ביותר

בחירת שם דומיין אינה קלה בכלל. כמה פעמים קרה לכם מקרה שחשבתם על שם דומיין, ניסיתם לחפש אותו על מנת לרכוש ולפתע – הדומיין תפוס? זה מתיש ומייגע. כאשר אתם מחפשים דומיין, אתם רוצים אותו קצר ככל האפשר, דומיין קליט וגם שיהיה פנוי עם סיומת שאתם רוצים, במיוחד הסיומת הקלאסית (.com). אבל, ברגע שאתם מתחילים אתם רואים כי הדומיין כבר תפוס, אתם מתחילים מחדש את החיפוש.

דומיין תפוס יכול להיות כבר עם אתר אינטרנט פעיל, או פשוט דומיין שנרכש על מנת למכור אותו במחיר גבוה יותר (הרבה גבוה) ולהרוויח מכך, תעשייה שלמה עוסקת רק בזה.

כאשר הדומיין שחיפשתם תפוס, עומדות לפניכם 4 אפשרויות:

 1. ליצור קשר עם הבעלים של הדומיין כדי לנסות לרכוש אותו ממנו.
 2. לאפשר לאחר לחפש את הדומיין עבורכם כמו אתר Fiverr.
 3. להמשיך לחפש באותה דרך כפי שחיפשתם עד כה.
 4. להמשיך לחפש בדרך אחרת.

בכתבה הזו אנו נדון על מחוללי שם דומיין הטובים ביותר עבורכם כדי שתוכלו לחפש מהר יותר את הדומיין שאתם רוצים. כמובן, על מנת לבחור את הדומיין הטוב ביותר עבורכם חשוב מאוד לשמור על כמה כללים חשובים בבחירת דומיין כדי למנוע טעויות.

מחלקת הפרסום של Netolink בעלת תו שותף (Partner) רשמי Google & Facebook-Meta
בדקו איך לשפר את המודעות והקמפיינים שלכם לקידום המכירות והלקוחות בעסק - ייעוץ ראשוני בחינם (במקום 599 ₪).

  מומחה שיווק דיגיטלי זמין לשיחה כדי לקדם את העסק שלך


  אפשר גם לפנות ישירות דרך הוואטסאפ שלנו.

  מה זה מחולל שם דומיין?

  מחולל שם דומיין (שם תחום) הוא שירות המאפשר לכם ליצור דומיין עבורכם על פי קריטריונים שונים שאתם מגדירים אותם ועל פי היכולות של המערכת. לדוגמה, אתם יכולים להגדיר שאתם רוצים לקבל רק דומיינים פנויים (לרכישה מיידית), הגדרה של דומיינים רק עם סיומת .com ועוד.

  יש מספר מחוללים כפי שנציג אותם כאן, לכל אחד יש את החוזקות שלו ויש את החולשות שלו. על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר עבורכם, מומלץ לנסות מספר מחוללי שם דומיין.

  רשימת מחוללי שם דומיין הטובים ביותר

  הרשימה הזו כוללת את מחוללי שם דומיין הטובים ביותר שמצאנו, אם לדעתכם חסר פה עוד, תוכלו לספר לנו בתגובה 🙂

  1. Lean Domain Search

  Lean Domain Search הוא מחולל שמות דומיין מעולה. ההתחלה פשוטה, עליכם להקליד מילת מפתח בשורת החיפוש ולאחר מכן ללחוץ על "Search Domains". תוצאות החיפוש יכולות להיות החל מכמה עשרות דומיינים ועד אלפי דומיינים פנויים בסיומת .com. כמו כן, בעזרת הכלי הזה אתם יכולים לעשות גם:

  1. מיון תוצאות לפי פופולאריות, אורך וסדר אלף בית.
  2. הוספת דומיינים למועדפים.
  3. שיתוף ברשתות חברתיות.
  4. בדיקת זמינות דומיין.
  5. הרשמה ישירות דרך מספר ספקים.

  אגב, המחולל הזה הוא בבעלות של Automattic, הם הצוות העומד מאחורי מספר אתרי אינטרנט ושירותים נוספים לרבות WordPress.com.

  2. Shopify Business Name Generator

  Shopify Business Name Generator מאפשר לכם למצוא דומיין פנוי (לא רק עבור חנות מסחר אלקטרוני). על מנת להשתמש בכלי, עליכם להקליד מילת מפתח בשורת החיפוש ולאחר מכן על כפתור "מחולל שמות". הכלי ימצא לכם גם אלפי דומיינים פנויים לרכישה מיידית, כאשר הסיומות הן לא רק .com.

  כמובן שאם תלחצו על הדומיין שאהבתם, אתם תוכלו לפתוח חנות מסחר אלקטרוני, אבל אם אינכם רוצים זאת, אתם יכולים לרכוש אצל ספק חיצוני.

  3. Panabee

  Panabee הוא מחולל דומיין מעניין מאוד, המאפשר לכם גם לחולל שם לעסק, שם דומיין וגם בדיקת זמינות דומיין. כאשר אתם מקלידים מילת מפתח בשורת החיפוש (Panabee ממליצים אפילו 2 מילים), אתם מקבלים רשימה שלמה של שמות לעסק.

  הכלי יוצר הטיות שונות של מילת המפתח, מוסיף או מסיר אותיות, וסיומות שונות. אם הדומיין תפוס, תקבלו לב אדום שבור, אם הדומיין פנוי, תקבלו לב כחול שלם. כמו כן, הכלי מאפשר לכם גם:

  1. סיומות דומיין אחרות – תוכלו לבחור סיומת אחרת שרציתם. לדוגמה, com, net, org וכדומה.
  2. מילות מפתח קשורות – אם לא מצאתם מה שרציתם, תוכלו לבחור מילת מפתח דומה לזו שהקלדתם ולחפש שוב.
  3. זמינות שם משתמש – הכלי גם מאפשר לכם לבדוק זמינות של שם המשתמש ברשתות החברתיות: פייסבוק, גוגל ואינסטגרם.

  אגב, אם אהבתם שם כלשהו, והוא לא פנוי בסיומת שרציתם, תוכלו לחשוב גם על רכישה של סיומת אחרת (גם אם היא לא מופיעה בכלי הזה).

  4. Bust a Name

  Bust a Name מאפשר לכם גם לחפש דומיין וגם לחולל שם לעסק, שם דומיין מסוים ולבדוק זמינות. תוכלו ליצור דומיין שמתחיל במילת המפתח שאתם רוצים, או מסתיימת בה. ליצור דומיינים שהם נשמעים ונראים יותר בצורה טבעית או פחות טבעית. כמו כן, תוכלו להגביל את מספר התווים של הדומיין שאתם מחפשים.

  בעזרת הכלי הזה תוכלו גם:

  • לסנן ולבדוק זמינות של סיומות שונות com / net / info / org / biz.
  • לסנן כדי לקבל גם דומיינים לא פנויים.
  • לשמור דומיינים למועדפים.
  • ליצור שם דומיין בצורה אקראית.

  ברגע שתמצאו את הדומיין שרציתם, תלחצו עליו, תוכלו לרכוש אצל כמה ספקים.

  5. Name Mesh

  Name Mesh הוא מחולל דומיין ושם לעסק. מומלץ מאוד להזין 2-3 מילות מפתח שונות כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר. הכלי יספק לכם מספר רעיונות שהם מסודרים ברשימה ארוכה מאוד ומחולקים לפי קריטריונים שונים, כגון דומיינים קצרים מאוד, דומיינים פופולאריים, סיומות חדשות, שמות דומיין דומים ועוד.

  כמו כן, בעזרת הכלי תוכלו לסנן דומיינים רשומים כדי לקבל את הפנויים, להגביל את מספר התווים בדומיין, לבחור רשם דומיין שונה ולאפס את ההגדרות.

  6. Domains Bot

  Domains Bot מאפשר לחולל דומיין ולבדוק זמינות של דומיינים עם סיומות שונות. כמו כן, אם הדומיין תפוס והוא ניתן למכירה על ידי חברת Sedo, תוכלו לראות זאת גם ולקבל על כך מחיר של הדומיין.

  על מנת להתחיל, יש להקליד מילת מפתח בשדה החיפוש ולאחר מכן לחיצה על חיפוש. בדף התוצאות תקבלו את רשימת הדומיינים הפנויים לרכישה. בצד שמאל ניתן לערוך את תוצאות החיפוש בצורות הבאות:

  • הוספה / הסרה של סיומות דומיין.
  • בחירת שפת הדומיין.
  • ניתן להוסיף מילים נרדפות ולהסיר מילים שהכלי מצא.
  • להוסיף קידומת לשם דומיין.
  • להוסיף סיומת לשם דומיין.
  • מיון לפי המלצות או בדיקת זמינות.

  7. Name Station

  Name Station הוא כלי נחמד מאוד הכולל מחולל שם דומיין, בדיקת זמינות מיידית ועוד. כשאתם נכנסים לאתר עליכם לרשום מילת מפתח בשדה החיפוש ולאחר מכן לחיצה על "מחולל" תספק לכם רעיונות לדומיינים. אם תירשמו לחשבון בחינם, תוכלו גם לראות בדיקת זמינות מיידית ללא צורך בבדיקה ידנית.

  בטבלת התוצאות, כשתלחצו על דומה, תקבלו דומיינים דומים לאותו אחד שלחצתם עליו. בצד שמאל, תוכלו לסנן ולבדוק אפשרויות נוספות של מילית מורכבות מקידומת וסיומת, שמות דומים, מילים עם תוספות מיוחדות. כמו כן, תוכלו לקבל גם שמות דומיין אקראים ועוד. החלק הנוסף הוא, תוכלו לבצע חיפוש מתקדם עם מסננים מיוחדים.

  עוד דבר נחמד, תוכלו ליצור תחרות, ולבקש מהחברים בקהילה של האתר ליצור עבורכם שם דומיין.

  8. NameFresh

  מחולל שם דומיין NameFresh מאפשר לכם לאתר שם פנוי על ידי הזנה של מילת מפתח אחת או 2 בתיבת החיפוש. לאחר מכן תוצאות החיפוש יציגו בפניכם כל מיני דומיינים פנויים לרכישה עם סיומות com, net או org. קל מאוד לשימוש, מלבד החיסרון שלא ניתן לערוך את תוצאות החיפוש.

  9. Dot-o-mator

  Dot-o-mator מאפשר 2 סוגים של מחולל שמות דומיין. האפשרות הראשונה היא יצירת שם דומיין המורכב מ-2 מילים על פי הקטגוריות המופיעות באתר. לחיצה על כפתור שילוב, הכלי ינסה לשלב את כל האפשרויות בצד אחד מול הצד שני, ותמצא לכם דומיין פנוי עם סיומת com. (טיפ: תוכלו גם להוסיף מילים משלכם או פשוט להעתיק רשימה כלשהי של מילים לצד אחד ורשימה לצד שני ופשוט לשלב בינהם).

  האפשרות השניה היא מחולל שם לעסק, שבה תוכלו לקבל בצורה אקראית כל מיני שמות לעסק של Web 2.0, אך תילאצו לבדוק האם הם פנויים בצורה נפרדת.

  10. Instant Domain Search

  Instant Domain Search כלי מאוד נחמד המאפשר לחולל שם דומיין פנוי עם סיומת com. על מנת להתחיל יש לרשום מילת מפתח בשדה החיפוש. החיפוש הוא מיידי ומשתנה במהלך ההקלדה. כמו כן, הכלי מספק הצעות של שמות דומים למילת המפתח שהזנתם. יש אפשרות גם לשמור למועדפים דומיין שאהבתם ולצפות בו מאוחר יותר.

  11. Domain Scope

  Domain Scope מאפשר לחולל שם דומיין פנוי וגם לאתר עוד דומיינים. כדי להתחיל יש להקליד מילת מפתח בשורת החיפוש ולאחר מכן יוצגו בפניכם דומיינים פנויים לרכישה וגם תפוסים. בתוצאות החיפוש כמובן ניתן לערוך את החיפוש, לבחור האם יוצגו מספרים ומקפים בדומיין, האם בדומיין יהיה קשור למיקום גיאוגרפי, בחירת סיומות דומיין ושפה.

  נוסף לכך, מתחת לחיפוש, תופיע "מעבדת מילות מפתח" שבעזרתה ניתן לחפש מילות מפתח קשורות, מילות מפתח מתורגמות לשפות נוספות וסיומות שונות שניתן להוסיף לדומיין. בעזרת הכלי ניתן גם:

  • שמירת שמות דומיין למועדפים.
  • רכישה ממבחר ענק של רשמים.
  • בחירה מרובה של דומיינים.
  • הורדה לקובץ CSV.

  לבסוף, הכלי הזה מאפשר לכם גם לאתר דומיינים פנויים לפי מגמות, דומיינים פנויים עם תנועת גולשים וגם דומיינים פגו בתוקף לא מזמן.

  12. Name Stall

  Name Stall מאפשר לכם לחולל שם דומיין ולמצוא דומיין פנוי בדומה לכמה כלים כאן. על מנת להתחיל, יש להזין את מילת החיפוש בשדה המתאים, לאחר מכן עליכם לבחור קבוצת מילים (מבחר גדול של קבוצות שונות של מילים לפי תחום עיסוק, מילים פופולאריות ועוד), אחרי זה עליכם לבחור האם מילת המפתח תופיע בראש שם הדומיין או בסופו ולבסוף אלו סיומות של דומיין מעניינות אתכם, ניתן לבחור עד 4 סיומות במקביל.

  13. Domain Puzzler

  Domain Puzzler עוזר למצוא שם דומיין פנוי בעזרת מחולל שמות. כדי לקבל רעיונות, עליכם להזין מספר מילות מפתח ולהפרידם בפסיק. הכלי ישלב בין המילים כדי למצוא את כל הדומיינים האפשריים, תקבלו רעיונות לדומיינים גם פנויים וגם תפוסים.

  ניתן לבצע חיפוש בכמה דרכים, המחולקים לפי דרגת קושי ושונות. כמו כן, ניתן לסמן את כל הסיומות של הדומיינים שאתם מעוניינים בהם.

  14. Nameboy

  Nameboy הוא מחולל שמות נוסף המאפשר לשלב 2 מילות מפתח על מנת למצוא דומיין פנוי עבורכם. תוצאות החיפוש יציגו לכם שילובים שונים של מילות המפתח עם דומיינים פנויים לרכישה ודומיינים תפוסים. ניתן לקבל את המידע ב-4 סיומות אפשריים: com, net, org, info.

  הכלי מאפשר גם אפשרות להוסיף מקף בין באמצע המילה או יצירת חרוז.

  15. Domain Hole

  Domain Hole מאפשרת יצירת שמות דומיין בכמה צורות. על מנת להתחיל עליכם להזין מילת מפתח, לאחר מכן לבחור מילה נוספת שתצורף (המילה יכולה להיות מתחום עיסוק כלשהו או מילים פופולאריות), בחירה האם המילה הנוספת תהיה בתחילת שם הדומיין או בסופה, בחירת סיומת דומיין ואפשרות מיון.

  האפשרות השניה מיועדת אם אין לכם מילת מפתח ספציפית עבור הדומיין שלכם, הכלי השני שלהם מיועד עבורכם. הכלי יצור רשימה של דומיינים פנויים לרכישה וחלקם תפוסים.

  16. 123Finder

  123finder מאפשר לכם להקליד את מילת החיפוש ולקבל את כל הדומיינים לפי סדר אלפביתי. בתוצאות החיפוש הכלי יציג לכם אפשרויות מתקדמות כגון הזנת מילות מפתח, הצגה של דומיינים הקשורים למילת המפתח, דומיינים שמתחילים במילת המפתח, מסתיימים בה או כוללים אותה באמצע מילה. כמו כן, ניתן לסנן מינימום ומקסימום תווים בשם הדומיין. ניתן לבחור את סיומת הדומיין הרצוייה. הסרה והוספת דומיינים תפוסים. ולבסוף האם ברצונכם לכלול מקפים ומספרים בדומיין.

  בתוצאות החיפוש תקבלו את כל הדומיינים כפי שהגדרתם, וזאת בסדר אלפביתי. ליד דומיין תפוס יופיע סימן שאלה, לחיצה עליו תפתח לכם מידע Who Is, כלומר מי הבעלים של הדומיין.

  17. Domainr

  Domainr מאפשר לכם לחפש בצורה אנונימית ללא שמירת החיפושים ומעקב אחריהם. הכלי יעזור לכם גם למצוא סיומות שונות וליצור שם דומיין נחמד. אם שם הדומיין תפוס, הוא בצבע כחול, דומיינים פנויים בצבע ירוק. אם הדומיין ניתן לרכישה, תוכלו לראות את הכיתוב "למכירה".

  18. Domain Typer

  Domain Typer מאפשר לבדוק זמינות של דומיין בצורה זריזה ומקצועית וכמובן קל מאוד לשימוש. ברגע שאתם מתחילים להקליד מילות מפתח, הכלי מתחיל לספק לכם מידע אם הדומיין פנוי או לא. אם הדומיין פנוי, יופיע בצבע ירוק, דומיין תפוס בצבע אדום. בנוסף, ניתן להוסיף עוד סיומות של דומיין אפשרויות ולרכוש אותם ישירות מאחד הספקים המופיעים שם (כולל מידע על מחירים).

  כמו כן, בעזרת הכלי הזה ניתן גם לבנות זמינות של שם המשתמש במגוון גדול של רשתות חברתיות (חשוב מאוד) וכמובן להוסיף למועדפים. לבסוף, במידה והדומיין שביקשתם הוא תפוס, ניתן לראות חיפושים דומים.

  19. Cool Name Ideas

  Cool Name Ideas המאפשר ליצור שם לעסק אבל הוא מספק גם אפשרות לבדוק זמינות של דומיין. על מנת להתחיל יש לרשום מילה או כמה מילם אשר מספקות תיאור על העסק שלכם. לאחר מכן, מהו סוג העסק, מה התועלת שהעסק שלכם מספק, מהו סגנון העסק ולבסוף לבחור את הסיומת הרצוייה של הדומיין.

  הכלי יתחיל לספק לכם שמות של דומיינים הניתנים לרכישה. כמו כן, יעזור לכם להבין אם שם המשתמש בטוויטר פנוי או לא.

  20. Domain Name Brain

  Domain Name Brain מאפשר לאתר דומיינים ולחולל שמות דומיין עם מספר סיומות. על מנת להתחיל יש להקליד מילת מפתח בשורת החיפוש ולאחר מכן על כפתור החיפוש. במידה והדומיין תפוס, ניתן לבדוק Who Is או לחילופין לחיצה מתחת על מילת המפתח, תציג לכם רשימה של שמות דומיין.

  ניתן לערוך את החיפוש (זה לא נראה ברור לעין) בחלק העליון של הדף. בחלק של הגדרות אפשר לסמן מה ברצוננו לסנן ולמיין, האם לבקש רשימה של דומיינים, Domain Hack. מיון התוצאות לפי פופולאריות, קצר לארוך (ולהיפך), א עד ת (ולהיפך) או בצורה אקראית.

  דבר נחמד נוסף, ניתן ליצור שם דומיין על ידי חיבור של כמה מילים שהם נלקחים מהמאגר שלהם, לדוגמה: שמות תואר + מילות טכנולוגיה. יציג בפניכם ערבוב של מילים, וכך ניתן גם לחפש דומיין פנוי.

  אפשר גם להוסיף דומיין למועדפים כדי לבדוק אותו אחרי כן, החיסרון היחידי הוא שצריך לבדוק זמינות של דומיין כל דומיין בצורה נפרדת (כך שזה גוזל זמן רב). במידה והדומיין פנוי, תוכלו לרכוש אותו דרך ספק שהם מאפשרים לכם, או דרך ספק אחר.

  סיכום

  אנו בטוחים כי לפחות אחד מן רשימת מחוללי שם דומיין שנכתבו למעלה יעזרו לכם ליצור ולאתר את הדומיין שאתם כל כך רציתם למצוא. השקענו בכתבה הזו ובדקנו את כל הכלים הללו לפני שפרסמנו אותם. אם מצאתם עוד כלי מעניין, נשמח אם תגיבו, אנחנו נדאג לבדוק אותו.

  אמנם מציאת שם דומיין עבורכם הוא רק שלב אחד, כעת השלב של רכישת הדומיין. חשוב לציין כי אינכם נדרשים לרכוש את הדומיין מאותו מחולל שם דומיין, אלא אתם יכולים לבחור כל רשם דומיין מוסמך ולרכוש דרכו. הצעד הבא הוא רכישת אחסון אתרים עבור הדומיין כדי שתוכלו להשתמש באימיילים וגם על מנת לבנות אתר אינטרנט.

  אבל זה עוד לא הכל (זה יהיה קצר ולעניין). רכישת דומיין ורכישת אחסון אתרים זה מעולה, אבל השלב האחרון בנושא הזה הוא בניית אתר אינטרנט. על מנת ליצור אתר אינטרנט איכותי וברמה גבוהה, עליכם לבחור בחברה שתוכל לספק לכם את תוך כדי הבנת הצרכים והדרישות שלכם באמת ולהתאים אותם עם אתר האינטרנט.

  אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אל קהל לקוחותינו ולקבל אתר אינטרנט אשר יפתור אתכם מכל הדאגות ויעזור לכם לשווק את עצמכם כדי לקבל פניות של לקוחות חדשים. כמובן, כלקוח שלנו אתם תקבלו אחריות מלאה על השירות, הדרכה מקיפה והכוונה. השאירו פרטים דרך טופס יצירת הקשר כאן למטה:

   מומחה שיווק דיגיטלי זמין לשיחה כדי לקדם את העסק שלך


   חדש: רוצים להתעדכן, לשאול שאלות ולקבל הסבר בענייני שיווק דיגטלי?
   הצטרפו אל קהילת מקצועני שיווק דיגיטלי באינטרנט בקבוצת הפייסבוק

   כלים מומלצים לאתרי וורדפרס WordPress
   • Cloudways - אחסון אתרים לוורדפרס הטוב ביותר! 25% הנחה קוד קופון CLOUDONE
   • Elementor PRO - תוסף בניית עמודים לוורדפרס
   • JetPlugins - תוסף הרחבה לאלמנטור
   • Astra PRO - תבנית/ערכת נושא לוורדפרס מבין הטובות ביותר

   הטבות לעסקים ולחנויות:

   • רוצים לקבל חשיפה לעסק? פרסום כתבה בחינם במגזין חזית.
   • רוצים לקדם את העבר עסק? פרסום עסק בחינם באינדקס עסקים טופלינק.

   רוצים לדעת מה הזכויות והחובות שלכם? היכנסו למאגר מידע פרוטוקול.

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר.