איך לייצא אנשי קשר בפייסבוק דרך יאהו מייל?
איך לייצא אנשי קשר בפייסבוק דרך יאהו מייל

איך לייצא אנשי קשר בפייסבוק דרך יאהו מייל?

צריכים את אנשי הקשר שלכם בפייסבוק? עכשיו זה אפשרי! טריק קטן מאפשר לכם לייצא אנשי קשר בפייסבוק דרך יאהו מייל – את זה ניתן לייצא לאחר מכן לקובץ אקסל. ייצוא אנשי קשר יכול לעזור לכם למטרת רבות, כמובן אם אתם משתמשים בזה הכל בצורה חוקית.

אם אנשי הקשר שלכם בפייסבוק הם גם קהל היעד שלכם, זה יכול להיות מעולה אם אתם רוצים להציע להם שירותים נוספים או להשתמש בהם לצורך פרסום לקהל יעד מסוג זה על ידי המערכות המובילות כגון גוגל אדוורדס, פייסבוק ממומן, פרסום בלינקדאין ועוד.

יש לך הרבה זמן לקרוא תוכן וכתבות? אולי אין לך מספיק לקוחות ...

  • ייעוץ מקצועי ראשוני ממומחה שיווק ללא תשלום.
  • פתרונות שיווק דיגיטלי מותאמים לעסק שלך.
  • אחריות מלאה, שירות מבוסס תוצאות מוכחות.
    פנו אלינו כבר היום >>

המדריך הזה יעזור לכם להבין צעד אחר צעד איך לייצא את אנשי הקשר שלכם לקובץ אקסל, וזאת על ידי ייבוא וייצוא דרך שירות הדואר האלקטרוני יאהו (Yahoo! Mail). הערה קטנה, אתם לא יכולים לייצא את המיילים של המשתמשים שסימנו לייק או עוקבים אחר העמוד העסקי שלכם בפייסבוק, אבל יש לנו כתבה בנושא הגדרת עמוד עסקי בפייסבוק.

 

כניסה לאתר יאהו מייל

יאהו מייל כבר נסגר לא? לא. החברה נרכשה על ידי חברת ווריזון והפכה להיות חלק מקבוצת חברות, יאהו מייל עדיין קיימת ומספקת שירותי דואר אלקטרוני לצרכנים. כמובן לא בכמות כמו Gmail של גוגל, אך עדיין הדואר האלקטרוני פעיל.

עכשיו, עליכם להיכנס לדואר האלקטרוני שלכם ביאהו מייל. אם אין לכם, צרו חשבון חדש בחינם כעת. על מנת להיכנס למייל, הזינו לדפדפן או לחצו על הקישור הזה: mail.yahoo.com.

 

ייבוא אנשי קשר מפייסבוק

לאחר שהתחברתם ליאהו מייל או נרשמתם ואז נכנסתם לחשבון, גשו אל רשימת אנשי קשר שלכם ביאהו (הרשימה שלכם כנראה ריקה אם זה חשבון חדש או חשבון שלא משומש). לצורך כך, לחצו על הסמל של אנשי קשר, מתחת ללוגו של יאהו (מסומן בתמונה הבאה).

לאחר מכן, יהיה לכם כפתור ובוא אפשרות לייבא את אנשי הקשר שלכם בפייסבוק אל תוך הדואר האלקטרוני כמו בתמונה הבאה:

ייבוא אנשי קשר מפייסבוק ליאהו
ייבוא אנשי קשר מפייסבוק ליאהו

כאשר תלחצו על הכפתור "יבוא", תיפתח לכם חלונית חדשה ושם תצטרכו להזין את פרטי ההתחברות לחשבון הפייסבוק שלכם. הזינו אותם והתחברו.

בשלב הבא, יאהו תבקש לקבל גישה לחשבון הפייסבוק שלכם כדי לייבא את רשימת אנשי הקשר שלכם בפייסבוק לתוך הדואר האלקטרוני שלה. אם אתם מסכימים, לחצו על אישור.

בשלב הזה החלונית תיסגר ושירות הדואר האלטקרוני של יאהו יתחיל לייבא את אנשי הקשר – בזמן הזה אתם יכולים להשתמש בדואר האלקטרוני או להמתין מספר רגעים עד לקבלת כלל רשימת אנשי הקשר, הדבר עשוי לקחת כמה דקות – תלוי בגודל רשימת אנשי הקשר.

 

העתקת אנשי הקשר

השלב הבא הוא העתקת אנשי הקשר שייובאו מפייסבוק וכבר נמצאים בשירות הדואר האלקטרוני של יאהו. חשוב לציין כי ישנם תוספים לדפדפן כרום שמאפשרים לעשות זאת, אך איננו יכולים להמליץ עליהן ולכן נעשה זאת בצורה אחרת.

אינכם יכולים לייצא את אנשי הקשר שלכם דרך קובץ אקסל בצורה ישירה, ולכן השיטה היא העתקת אנשי הקשר בצורה ידנית (אם תרצו לקרוא לזה כך).

דרך אגב, אם עבור מספר דקות וטרם ראיתם את רשימת אנשי הקשר, רעננו את העמוד.

כאשר אנשי הקשר מופיעים בצד ואם יש לכם מעל 500 אנשי קשר, רדו למטה עד לאיש הקשר האחרון (בדרך כלל איש הקשר ה-500) ולחצו עליו, המתינו מספר רגעים ותוכלו לראות כי נוספו עוד כ-500 אנשי קשר.

כעת, בחרו את כולם על ידי תיבת הסימון מעליהם. במרכז, תופיע לכם אפשרות לשלוח מייל לכולם, לחצו על הפתור הזה. אל תדאגו, אתם לא צריכים לשלוח מייל לכולם.

כך זה נראה:

שליחת מייל לכולם יאהו
שליחת מייל לכולם יאהו

כאשר תלחצו על הלחצן הזה, תועברו לעמוד בו אתם יכולים לשלוח מייל לכולם. אבל אותנו מעניין רשימת אנשי הקשר ולכן בעמוד זה לחצו על תיבת המשתמשים, ובחרו את כולם. השיטה המהירה והטובה ביותר לבחור את כולם היא ללחוץ במקלדת CTRL + A (במחשבי וינדוס). ואז העתיקו אותם על ידי CTRL+C

כאשר בחרתם את כולם, פתחו עורך הטקסט במחשב שלכם (Notepad) והדביקו שם את כל הנמנעים.

 

עריכת אנשי הקשר

השלב הבא הוא העברת המיילים לקובץ אקסל. יש סיבה למה לא להדביק ישירות באקסל, אלא דרך עורך הטקסט Notepad.

כעת אחרי שהדבקתם את רשימת אנשי הקשר ב- Notepad, הם יהיו בצורה של <[email protected]>; <[email protected]> וכדומה. אנחנו צריכים לערוך את הטקסט:

  1. למחוק את הסוגריים גדול מ- >
  2. למחוק את הסוגריים קטן מ- <
  3. להמיר את סימן נקודת פסיק ; לסימן פסיק ,

את זה יש לעשות באמצעות פקודת "מצא והחלף", לחצו על CTRL+H כאשר אתם בעורך הטקסט. יש למצוא את כל הסוגריים ולמחוק אותם ויש להמיר את נקודת הפסיק רק לפסיק.

לאחר שתבצעו את הפעולה, רשימת אנשי הקשר תהיה בצורה של [email protected], [email protected]

 

ייצוא לקובץ אקסל (Excel) או CSV

השלב האחרון ולאחר שהמיילים מופרדים בצורת פסיק, בחרו את כולם, על ידי CTRL+A והעתיקו אותם CTRL+C.

פתחו קובץ אקסל חדש, הגיעו לתא A1 והדביקו שם את הכל. ברגע זה, כל המיילים ייראו בשורה אחת וביחד. כעת העתיקו את כל השורה, רדו לתא A2 והדביקו בצורה מיוחדת בשם Transpose. כעת כל מייל יופיע בשורה אחת.

שורה A1 אתם יכולים למחוק ואז לשמור את הקובץ כקובץ אקסל או CSV.

 

סיכום

מה עכשיו לעשות עם הרשימה הזו? כעת ניתן להזין אותם במערכות הפרסום של גוגל או פייסבוק או שאתם יכולים לשלוח להם מייל, במידה ויש לכך הסכמה ואם הכל לפי חוק.

קדם את העסק שלך עם מומחים. צור קשר עם יועץ שיווק כעת


בעת שליחת הטופס, הינך מסכים/ה לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות שלנו

קדם את העסק שלך עם מומחים. צור קשר עם יועץ שיווק כעת


בעת שליחת הטופס, הינך מסכים/ה לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות שלנו

הצטרפו לעמוד הפייסבוק שלנו:

הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו: t.me/NetolinkIL
ייעוץ שיווקי דרך וואטסאפ שלנו: wa.me/972547423627

הטבות לעסקים קטנים ולעצמאים:

נטולינק (Netolink)

Netolink היא חברת שיווק דיגיטלי מובילה בישראל המספקת פתרונות: בניית אתרים, פרסום ממומן במנועי חיפוש וברשתות חברתיות, שיווק דיגיטלי, שיווק ברשתות חברתיות, שיווק באימייל ועוד.

כתיבת תגובה