אודות Netolink

מי אנחנו?

היי 🙂
נעים להכיר.. אנחנו, Netolink (נטולינק בעברית) – משרד שיווק דיגיטלי באינטרנט שהוקם בשנת 2016 על ידי היזם שובייב אלברט.

אנחנו מאמינים כי עסקים וארגונים חייבים לנהל את הפעילות העסקית שלהם היכן שנמצאים קהל היעד והלקוחות שלהם.

רשת האינטרנט היא הזדמנות מעולה, קהל היעד נמצא ברובו אונליין. לכן מחלקת השיווק חייבת לפעול ולהיות ממוקדמת יותר קרוב לקהל.

אנחנו – מציעים את הכלים, הידע והניסיון לעשות זאת.

מה אנחנו עושים?

בקצרה, אנחנו מציעים פתרונות שיווק דיגיטלי חכמים המיועדים לעסקים גדולים או בינוניים, במיוחד עבור מחלקת שיווק בתאגיד או בארגון.

אנחנו מתמקדים בעיקר ב:

  • נטו שיווק – אסטרטגיה שיווקית, בניית תוכנית שיווק, מיקוד קהלי יעד, יצירת משפך שיווקי, קידום דרך ערוצי שיווק, פרסום ברשת האינטרנט ועוד.
  • נטו פיתוח ועיצוב – יצירת אפיונים מתקדמים, הקמה של אתרי אינטרנט ושל מערכות מסחר אלקטרוני (חנויות באינטרנט), בניית דפי נחיתה ועוד.
  • נטו אנליטיקס – הטעמה של כלי מדידה וניטור, יצירת דו"חות וקבלת תובנות עסקיות, ביצוע מחקרים ובדיקות, שיפור והגדלת המכירות וההכנסות, ועוד.
  • נטו עסקים – הקמה ופיתוח של כלים עסקיים מתקדמים בתחומים משיקים לשיווק.

החזון שלנו

לסייע לעסקים להשיג את המטרות השיווקית והעסקית שלהם.


המשימה שלנו

לסייע לעסקים לנהל את הפעילות השיווקית באינטרנט.

ערכי הליבה שלנו


איכות

חלק בלתי נפרד מפעילותה של החברה. אנו מאמינים בפתרונות איכותיים אשר יתרמו להצלחת העסק שלכם. אנו ב Netolink, בטוחים כי הצלחת העסק שלך היא גם ההצלחה שלנו.

אמינות

חלק בלתי נפרד של מערכת היחסים שלנו. שיתוף פעולה מצוין מבוסס על סמך האמינות בין הצדדים, זה גם מסייע לכם להשיג את היעדים ולהבין שיש על מי לסמוך.

שירות

אנו מאמינים בשירות לקוחות בכל השלבים, החל מההתחלה ולאורך כל הקשר. אנחנו תמיד כאן בשבילכם בכל הרגעים. אם במהלך הצעת מחיר, תמיכה, משוב או משהו אחר שאתם רוצים.

איך פונים אלינו?

פשוט מאוד, מלאו את הטופס הבא, וקבלו שיחת ייעוץ ושיווק מקצועי על ידי נציג שיווק דיגיטלי מומחה.