אתרי סרטונים להורדה בחינם ללא זכויות יוצרים – רשימה מלאה
אתרי סרטונים להורדה בחינם ללא זכויות יוצרים

אתרי סרטונים להורדה בחינם ללא זכויות יוצרים – רשימה מלאה

תוכן ויזואלי הוא תוכן מושך במיוחד ומאפשר לכל אחד ובמיוחד לכל עסק להציג את העסק שלו בצורה פשוטה יותר לקהל היעד. לעיתים אנחנו נרצה להציג תוכן וידאו לקהל היעד שלנו ולכן כדאי מאוד להכיר את רשימת אתרי סרטונים להורדה ללא זכויות יוצרים.

אם אתם מחפשים תמונות או ציורים, מומלץ לעיין בכתבה על רשימת אתרי תמונות להורדה בחינם. הכתבה הזו מיועדת להציג ולספק הסבר בנושא סרטונים ווידאו.

להגדיל מכירות ולקוחות באינטרנט ..

 • פתרונות שיווק דיגיטלי מותאמים לעסק שלך.
 • אחריות מלאה, שירות מבוסס תוצאות מוכחות.
  לקבלת ייעוץ מקצועי ראשוני ממומחה שיווק ללא תשלום
  פנה/י אלינו עכשיו >

קצת על זכויות יוצרים

זכויות יוצרים הן זכויות המוקנות לבעלים של יצירה והן נועדו להגן עליו מפני שימוש אשר פוגע ביוצר. זכויות היוצרים ניתנות לא רק לתמונות, אלא גם לסרטונים, מדגם, עיצוב ועוד פריטים שונים. יוצר שיש לו זכויות יוצרים, לרוב מסמן זאת בתור Copyright או סמל © או הכיתוב "כל הזכויות שמורות".

הסיבה לכל הרקע הזה, הוא שצריך תמיד לוודא האם סרטון וידאו נמצא תחת זכויות יוצרים או לא. כי אסור להשתמש בתוכן המוגן בזכויות יוצרים ללא קבלת אישור מראש ובמפורש. במיוחד כאשר אתם משתמשים לצורך העסק שלכם, לצורך שימוש בפרסומת או מודעה.

בעולם, מקובל להתייחס לפי הגדרות ארגון קריאטיב קומונס (או באנגלית: Creative Commons). הארגון קובע כמה מאפניים של ייחוס זכויות, והם:

 • דרישת ייחוס (BY) – ייחוס המחייב מתן קרדיט ליוצר היצירה.
 • שימוש לא מסחרי (NC) – ייחוס האוסר על שימוש ביצירה למטרה מסחרית.
 • איסור יצירה נגזרת (ND) – ייחוס האוסר על שינוי או עריכת היצירה.
 • שיתוף זהה (SA) – ייחוס המחייב הפצת היצירה עם אותו סוג רישיון.

יצירה, או סרטון בכתבה זו, יכולה להיות עם ייחוס אחד או יותר מאלה.

לדוגמה: תמונה עם ייחוס BY NC ND – מחייבת מתן קרדיט ליוצר, מותרת לשימוש פרטי ולא מסחרי וניתנת לשימוש כמו שהיא (ללא עריכה או שינוי התמונה).

אם אתם מעוניינים להוריד סרטונים ללא זכויות יוצרים, ואז לעצב אותה, להשתמש בה למטרה עסקית או אפילו להפיץ אותה תחת זכות יוצרים משלכם – אז אתם צריכים לחפש סרטון וידאו ללא דרישת ייחוס כלל או כזו שמסומנת עם CC0.

ייחוס CC0 היא נחלת הכלל – כלומר מדובר על יצירות ללא זכויות יוצרים (שימוש חופשי). במילים אחרות, זו הדרגה הכי בסיסית, ללא דרישות ייחוס וללא מגבלות כלל. סרטון עם ייחוס זה, ניתן לשימוש, שינוי, הפצה וללא צורך במתן קרדיט. לכן, כאשר אתם מחפשים סרטון וידאו, בדקו מהי הזכויות יוצרים, אם רשום ליד הסרטון CC0 – תוכלו להשתמש בו.

להזכירכם! אסור להוריד שירים או סרטונים מיוטיוב או מפייסבוק, ללא פניה יזומה בבקשה להשתמש בסרטון וידאו. גם אם אתם משתמשים בכלים שמאפשרים לכם להדביק קישור יוטיוב, פייסבוק וכד' – ההורדה של הסרטונים היא לא חוקית.

על הפרת זכויות יוצרים אפשר לקבל קנסות גבוהים, בלי קשר אם השימוש הוא מסחרי, פרטי, ציבורי או לא מסחרי. לכן, הקפידו להוריד רק סרטונים שמותרים עם ייחוס CC0 או רק אם ניתנה לכם הסכמה במפורש בכתב.

אתרי סרטונים (וידאו) להורדה ללא זכויות יוצרים

אם אתם מחפשים אתרים עם סרטוני וידאו יפים ואיכותיים להורדה בחינם, וכמובן רובן ללא זכויות יוצרים, אז כאן הרשימה שלהם. בכל מקרה, כאשר מצאתם סרטון מעניין, בדקו מה הייחוס שלו והאם הוא ניתן להורדה חופשית.

1. Pixabay

Pixabay הוא אחד האתרים הפופולאריים ביותר בעולם אשר מציע מבחר ענק של תמונות וגם סרטונים להורדה בחינם הן באמצעות קטגוריה והן באמצעות מנוע חיפוש. באתר ניתן למצוא סרטונים, תמונות, אייקונים מסוג וקטורים, אילוסטרציה ועוד. כל סרטון וידאו ניתן להורדה בכמה גדלים והם תחת הרישיון CC0 שמאפשר לשימוש חופשי.

2. Pexels

Pexels הוא אתר פופולארי נוסף ששם אפשר להוריד סרטוני וידאו חופשיים, עם הרישיון CC0 כמובן. באתר אפשר למצוא סרטונים לפי קטגוריות שונות ולפי חיפוש. גם פה, אפשר להוריד סרטונים בכמה גדלים: גודל מקורי, גדול, בינוני, קטן ויש עוד אפשרות להתאמה אישית.

3. Coverr

Coverr הוא אתר המאפשר להוריד סרטונים להורדה בחינם שאפשר למצוא מגוון רחב של תמונות בתחומים שונים ואפשר לבדוק לפי קטגוריות, נושאים ותגיות או לפי חיפוש מילות מפתח. אפשר גם לקבל קוד לצורך הוספה בתור קאבר לאתר אינטרנט.

4. Videezy

Videezy הוא אתר להורדת סרטונים מוכר בשוק ומאפשר הורדה של וידאו איכותי לשימוש חופשי למטרות רבות כמו לעסקים, לפרסומות ועוד. אפשר לחפש לפי קטגוריות או מילות מפתח.

5. Videvo

Videvo הוא מאגר סרטונים נוסף המאפשר לחפש ולהוריד באופן חופשי בחינם ללא זכויות יוצרים. ניתן לערוך חיפוש בתיבת החיפוש או לפי קטגוריות.

6. Stock Footage For Free

Stock Footage For Free הוא כמו בלוג שבו אפשר לצפות בסרטונים לפי כתבות ופוסטים שפורסמו על ידי בעל האתר. ניתן למצוא סרטונים מעניינים בהתאם לקטגוריה רצויה.

7. Life of vids

Life of vids הוא מאגר נוסף המאפשר הורדה של סרטוני וידאו, קליפים ועוד. ניתן להוריד תמונות איכותיות ברמה גבוה בנושאים רבים.

8. Mixkit

Mixkit הוא אתר סטוק איכותי המאפשר איתור והורדה ללא תשלום סרטונים. הנושאים הם בנושאי טבע, משרדים, קפה, נוף ועוד.

9. Vidsplay

Vidsplay הוא מאגר חיפוש סרטונים שבו תוכלו למצוא וידאו וקליפים בנושאים שונים כמו עסקים, משרדים, טבע ונוף, אוכל, אנשים, טכנולוגיה ועוד.

10. SplitShire

SplitShire הוא אתר לא גדול המציע להורדה תמונות וסרטונים להורדה. מומלץ גם לעיין בו אם באתרים גדולים לא נמצאו סרטונים מתאימים.

11. Mazwai

Mazwai הינו מאגר סרטונים איכותי, אך רוב הסרטונים בו אינם ניתנים לשימוש חופשי CC0, אלא מחייבים ציון של זכויות יוצרים.

  לקדם את העסק שלך עם מומחים.
  יוצרים קשר עם יועץ שיווק ומקבלים שיחת ייעוץ ללא עלות!


  הצטרפו לעמוד הפייסבוק:
  הצטרפו לערוץ הטלגרם: t.me/NetolinkIL
  ייעוץ שיווקי דרך וואטסאפ: wa.me/972547423627

  הטבות לעסקים קטנים ולעצמאים:

  רוצים לדעת מה הזכויות והחובות שלכם? היכנסו למאגר מידע פרוטוקול.

  נטולינק (Netolink)

  Netolink היא חברת שיווק דיגיטלי מובילה בישראל המספקת פתרונות: בניית אתרים, פרסום ממומן במנועי חיפוש וברשתות חברתיות, שיווק דיגיטלי, שיווק ברשתות חברתיות, שיווק באימייל ועוד.

  כתיבת תגובה