שיווק דיגיטלי Netolink » קידום אתרים אורגני במנועי חיפוש

קידום אתרים אורגני במנועי חיפוש

עזור ללקוחות למצוא את העסק שלך.

קידום אתרים במנועי חיפוש מאפשר להציג את העסק שלך בתוצאות החיפוש האורגניות בזמן שהלקוחות מחפשים את העסק שלך או את השירותים והמוצרים שאתה מציע.

גם העסק שלך יכול להגיע ליותר לקוחות באמצעות התאמת התוכן בצורה איכותית. בעזרת הפיתרון של Netolink, תקבל את כל הכלים והידע הנדרש כדי להשיג את המטרות שהצבת.

חברתנו, Netolink, מספקת פתרונות קידום אתרים במנועי חיפוש הבאים:

  • קידום אתרים בגוגל (Google).
  • קידום אתרים בבינג (Bing).
  • קידום אתרים ביאנדקס (Yandex).
  • קידום אתרים בדאקדאקגו (DuckDuckGo).
  • כל מנוע חיפוש עובד בשיטה אחרת והוא מתאים לקהלי יעד שונים. למרות זאת, אנחנו מומחים בפתרונות קידום אתרים במנועי חיפוש אלו.

איך זה עובד? (בהרחבה)

ראשית כל, אנחנו יוצרים איתך קשר על מנת לקבל מידע על העסק שלך, על השירותים שאתה מציע, מיהו קהל היעד שלך, מיהם הלקוחות שלך, מהי מטרת קידום האתר ומידע נוסף.

שנית, אנחנו בונים אסטרטגיה ומגבשים תכנית עבודה. בשלב הבא אנחנו בודקים מהם הנכסים שלך ואיך אתה מופיע במנועי החיפוש, עורכים עבורך מחקר מילות מפתח של האתר ועל מנת להבין איך לפנות אל קהל היעד המתאים ביותר עבורך.

לאחר מכן, אנו מטפלים בכל הבעיות של האתר שלך ויוצרים התאמות נדרשות כלל עולמיות ולרבות תאימות לדפדפנים שונים ולמכשירים ניידים.

בנוסף, אנחנו עורכים את התוכן של האתר שלך ואף מוסיפים תוכן בהתאם לאסטרגטיה על מנת להיות שם ברגע שהלקוחות מחפשים אותך. כמו כן, אנחנו מנהלים את מראה המותג שלך תוך כדי בניית קישורים. לבסוף, אנחנו דוגאים לניתוח ולבקרה של הנתונים כדי שנוכל להשיג ביצועים טובים יותר בכל עת.

קידום אתרים נקרא אף SEO או בראשי התיבות Search Engine Optimization.

האם אני צריך אתר אינטרנט?

אתר אינטרנט הוא הנדל"ן של העסק שלך. שם ניתן להוסיף פרטים אודות העסק, השירותים והמוצרים שלך, תוכן רלוונטי, טפסי יצירת קשר, יצירת חנות מסחר אלקטרוני ועוד.

על מנת שתופיע בתוצאות החיפוש, זה הכרחי שיהיה לך אתר משלך. מעבר למיתוג שלך בעת יצירת אתר אינטרנט מקצועי, זהו גם המקום אליו מופנים הלקוחות בעת החיפוש.

במידה ויש לך אתר אינטרנט – מעולה!

במידה ואין לך אתר אינטרנט – לא נורא! אנחנו נבנה עבורך אתר אינטרנט איכותי וברמה גבוהה.

קידום אתרים – מחירים

המחירים של חברת נטולינק תלויים מאוד בעסק שלך ובמטרה שאתה מעוניין להשיג ובכלל:

  • מילות מפתח – ככל שכמות מילות המפתח שאנחנו נדרשים להציג אותך גבוהה יותר – כך כמות העבודה גדלה.
  • תחרות – ככל שהתחום תחרותי יותר – כך קשה יותר להתברג לתוצאות גבוהות יותר ועל כך נדרשים מאמצים רבים יותר.
  • נקודת התחלה – ככל שהאתר לא קודם בעבר וככל שהאתר סובל מבעיות שיש לתקן אותן – כך כמות העבודה גדלה.

בכל זאת, תמיד ניתן להתאים את העלויות כך שככל שהתוצאות טובות יותר, יש יותר תנועה ולכן יש יותר פניות לקוחות ומכירות. הדבר יוצר עבורכם תקציב חדש שניתן להשקיע אותו בחזרה כדי להשיג תוצאות טובות עוד יותר.