שיווק דיגיטלי Netolink » בלוג שיווק דיגיטלי באינטרנט » תוספים מומלצים לוורדפרס 2023 – רשימת תוספי וורדפרס הטובים ביותר (חינם ובתשלום)

תוספים מומלצים לוורדפרס 2023 – רשימת תוספי וורדפרס הטובים ביותר (חינם ובתשלום)

תוכן עניינים להציג

יש לכם אתר או בלוג וורדפרס? בכתבה זו תוכלו למצוא רשימת תוספי וורדפרס הטובים ביותר (תוספים מומלצים שכדאי מאוד להכיר). הרשימה הזו מתעדכנת מעת לעת לפי בעד סקירה ובדיקה שאנחנו עורכים מעת לעת.

הנה כל הרשימה של התוספים החשובים, אך לפני הכל, הסבר קצר על מהם תוספים ואיך להתקין.

מהו תוסף וורדפרס?

פלאגינים או תוספים לוורדפרס אלו הם הרחבות למערכת ניהול התוכן, וורדפרס, והם המאפשרים להוסיף תכונות ופונקציות נוספות לאתר ובכך לגרום לו להיות עשיר יותר. הסיבה לכך שקיימים תוספים היא שמערכת וורדפרס נועדה בעיקר לצרכי ניהול תוכן, אך לעיתים אנחנו רוצים לבצע פעולות נוספות ולכן תוספים מאפשרים זאת.

וורדפרס (WordPress) היא מערכת ניהול תוכן הפופולארית ביותר בעולם. מעל 41% מן אתרי האינטרנט בעולם בנויים על בסיס מערכת זו ומעל 65% מאתרי ניהול התוכן מבוססים וורדפרס (לפי אתר w3techs, נכון לחודש אפריל 2021).

  מנהל/ת חנות מסחר אלקטרוני או עסק בתחום ריטייל?

  קבע/י שיחה עם מומחה שיווק דיגיטלי לשיפור המכירות שלך

  איזה שירות או מוצר מעניין אותך?  הערה: אנחנו מספקים שירות רק לעסקים המוכרים מוצרים או עסקים בתחום מסחר, קמעונאות, סיטונאות, חנויות דיגיטליות וכד'.
  אנחנו לא מספקים שירות לעסקים נותני שירות מכל סוג שהוא.

  יש לציין כי קיימים מעל 58,000 תוספים לוורדפרס שקיימים בספריית התוספים באתר WordPress.org – מה שאומר כי יש המון וזו מערכת חשובה וגם כי צריך לדעת לסנן ולהשתמש רק במה שצריך.

  מומלץ מאוד להתקין תוספים חשובים במיוחד. אם יש לכם אפשרות להוסיף פונקציונאליות מסויימת – עדיף להימנע מתוסף. זכרו… מרבה תוספים = מרבה דאגות 🙂

  איך להתקין תוסף וורדפרס?

  בהמשך קיימת רשימה של כל התוספים, אך לפני הכל חשוב לדעת איך להתקין תוסף וורדפרס. יש 2 שיטות עיקריות להתקנת תוסף וורדפרס:

  1. לוח הבקרה של וורדפרס (מומלץ)

  השיטה המומלצת ביותר היא על ידי לוח הבקרה של אתר הוורדפרס שלכם. לצורך כך, היכנסו ללשונית תוספים > תוסף חדש. אחר כך, הזינו את שם התוסף (המופיע ברשימה בהמשך), לחצו על התקנה ואז על הפעלה.

  2. מנהל הקבצים בחברת אחסון האתר (לא מומלץ)

  אם אינכם יכולים להתקין לפי השיטה הראשונה, אז קודם כל תטפלו בבעיה – כי זו בעיה – ואל תמשיכו לשיטה זו.

  בשיטה זו עליכם לגשת לספריית התוספים באתר וורדפרס.אורג, ולחפש שם את התוסף לפי שמו או לפי הקישור בהמשך הרשימה. לאחר מכן לחצו על הורדה למחשב.

  כדי להתקין, יש לגשת אל מנהל הקבצים בלוח הבקרה של שירות האחסון (לרוב cPanel) ואז גשו אל התיקייה שנקראת "wp-content" ואז אל התיקייה "plugins". שם יש להעלות את הקובץ שהורדתם מקודם, לחלץ את הקובץ הדחוס ואז למחוק את הקובץ שהעלתם (הדחוס). לאחר מכן, יש לגשת ללוח הבקרה באתר וורדפרס ואז אל הלשונית תוספים. שם יש להפעיל את התוסף.

  חשוב לציין:

  הורדת תוסף לאתר שלכם זה לא הכל, יש להתאים את ההגדרות שלהם בצורה מדוייקת, אחרת אתם תגרמו לנזק שלעיתים יכול להיות גם בלתי הפיך. כמו כן, כל התוספים דורשים תחזוקה הולמת, אחרת הם יקרסו לכם. לבסוף, מרבית התוספים מצריכים עבודה איתם, התאמה מחדש, עבודה שוטפת ויום יומית.

  אנחנו חילקנו את הרשימה למספר קטגוריות על מנת לעשות סדר עבורכם.

  1. רשימת תוספים לקידום אתרים לוורדפרס

  רשימת זו מיועדת עבור קידום אתרי וורדפרס.

  Yoast SEO

  תוסף יוסט Yoast SEO מאפשר להתאים אישית כותרת ותיאור לכל עמוד בצורה מותאמת אישית, בדיקת רמת הקריאות של הטקסט (עד כמה הטקסט קריא) וגם בדיקת מילת מפתח מובילה. התוסף מאפשר למטב לרשתות חברתיות והתאמת סריקת מנועי חיפוש. להורדה לחצו כאן.

  The SEO Framework

  The SEO Framework הוא תוסף מיוחד שנועד לאפשר לקדם את אתר הוורדפרס שלכם במנועי חיפוש. הוא כולל כלים מתקדמים ועוד.

  WordLift

  WordLift הוא תוסף קידום אתרים מבוסס בינה מלאכותית אשר מבצע התאמות, אוטומציות ועוד.

  Schema

  Schema Pro הוא תוסף מתקדם ליצירת סכימות למנועי חיפוש. סכימות נועדו לשפר את ההצגה של האתר במנועי החיפוש כדוגמת גוגל, בינג וכד'. כך למשל, אפשר להציג בצורה מקצועית אירועים, מתכונים, עסקים מקומיים, מוצרים, ספרים, FAQ, ביקורות ועוד. ניתן לבחור את התוסף החינמי שלהם כאן אבל הוא משמעותית פחות טוב בהשוואה למתקדם.

  SNIP

  SNIP הוא תוסף להוספת נתונים מובנים להצגה של תוצאות חיפוש מתקדמות במנועי חיפוש.

  Redirection

  התוסף Redirection מאפשר ליצור הפניות (בעיקר הפניות 301/302) של קישורים שבורים (עמודי 404) לקישורים קיימים וזאת ללא צורך בעריכת קובץ htaccess, ועם ממשק פשוט וקל.

  2. רשימת תוספים למיטוב תמונות

  רשימה זו כולל תוספים להקטנת נפח תמונות ולעריכת תמונות באתר.

  WP Smushit

  התוסף WP Smushit מאפשר לבצע אופטימיזציה לכל התמונות שנמצאות בספריית המדיה שלכם ובעיקר כדי לחסוך נפח הקובץ מבלי לפגוע באיכות התמונה וזאת כדי שתוצג מהר יותר למשתמשים שלכם.

  Lazy Load

  Lazy Load היא תכונה לטעינה עצלה של תמונות, כלומר טעינה של תמונות רק כאשר המשתמש רואה אותן בפועל, מה ששמפר מהירות ומבצע מיטוב. אפשר להוריד את התוסף החינמי הייעודי של WP Rocket או Native Lazyload של גוגל.

  Regenerate Thumbnails

  התוסף Regenerate Thumbnails עוזר להתאים מחדש את הפורמט של התמונות המוקטנות באתר, בעיקר עבור תמונות שהם בתצוגה מקדימה לפוסטים או לעמודים באתר. ניתן לבצע התאמה מחדש עבור כלל התמונות באתר או עבור תמונות ספציפיות. התוסף אינו חוסך במשקל או בנפח התמונה.

  SVG Support

  SVG Support הוא תוסף שמאפשר להציג תמונות בפורמט SVG כמו תמונה רגילה וגם להעלות תמונות בפורמט כזה.

  WebP Express

  התוסף WebP Express גורם לאתר הוורדפרס שלכם לתמוך בתמונות שהם בפורמט החדשני WebP, זהו פורמט תמונות קל יותר ומהיר שמשפר גם ביצועים.

  Imagify

  Imagify הוא תוסף להקטנת משקל תמונות באתר.

  3. רשימת תוספים למיטוב אתר וורדפרס

  כאן נמצאים תוספים שעוזרים לבצע מיטוב (אופטימיזציה) לאתר ולייעל אותו, וגם עזרים שונים.

  התוסף עוזר נטולינק הוא התוסף הרשמי שלנו לוורדפרס המאפשר לייעל את תהליכי העבודה, משפר את ביצועי האתר, חוסך בתוספים אחרים ומבצע פעולות נוספות. למידע נוסף ולרכישת התוסף, פנו אלינו בטופס יצירת הקשר.

  WP Rocket

  התוסף WP Rocket הוא תוסף שמאיץ את אתרי וורדפרס עבור מחשב שולחני וטלפונים ניידים. התוסף יוצר Cache של חלקים באתר שאינם משתנים, כלומר הוא שומר אותם בדפדפן של המשתמשים, ובפעם הנוספת שהמשתמש נכנס לאתר, הדפדפן מושך מידע מזיכרון המטמון. התוסף עולה $39.

  Autoptimize

  התוסף Autoptimize דומה לתוסף הקודם ומאפשר למטב אתר וורדפרס, לצמצמם קבצי CSS ו-JS, להסיר פונטים של גוגל, למטב תמונות ועוד.

  WP Optimize

  התוסף WP Optimize עוזר לייעל את אתרי וורדפרס בכך שהוא מוחק גרסאות קודמות של פוסטים, מוחק טיוטות אוטומטיות, מוחק תגובות ספאם ועוד הגדרות מתקדמות של מסד הנתונים. התוסף גם מאפשר להקטין נפח תמונות.

  AMP – Accelerated Mobile Pages

  AMP (Accelerated Mobile Pages) הוא תוסף בפיתוח של מספר ספקים ובין היתר גוגל, מאפשר להוסיף דפים ניידים מואצים כך שנטענים מהר יותר לפי טכנולגויה של גוגל. להורדה.

  אם אתם משתמשים בתוספים נוספים, כדאי לדעת האם הם תומכים בטכנולוגיה זו. יש תוסף שנקרא AMP Enhancer שמספק תאימות לתוספים אחרים כדי לעבוד בטכנולוגיה זו. להורדה.

  PWA – Progressive Web Apps

  PWA (Progressive Web Apps) הוא תוסף בפיתוח של כמה ספקים וגם גוגל כמו התוסף הקודם, אך תוסף זה מאפשר למשתשמים להתקין את האתר שלכם כמו אפליקציה אצלכם בטלפון הנייד. להורדה.

  Instant Articles for WP

  Instant Articles for WP הוא תוסף שמפותח על ידי כמה ספקים ובין היתר פייסבוק, והוא מזכיר את הטכנולוגיה AMP של גוגל, כך שהוא יוצר מאמרים מידיים לגולשים בפייסבוק, כאלו שנטענים מהר.

  BulkPress

  BulkPress הוא תוסף שמאפשר ביצוע פעולות בבת אחת, כמו הוספה של מאות קטגוריות או תגיות, עדכונים ושינויים ועוד. התוסף חוסך המון זמן למי שמבצע פעולות ארוכות.

  Asset CleanUp

  Asset CleanUp הוא תוסף לניקוי ולמיטוב וורדפרס, מאפשר לאחד ולהקטין קבצי CSS ו-JS, להקטין בקשות שרת ועוד.

  LiteSpeed Cache

  LiteSpeed Cache הוא תוסף לביצוע מיטוב, חיסכון במשאבים, הקטנת קבצי CSS ו-JS.

  Digits

  Digits הוא תוסף שמאפשר לבצע רישום והתחברות של משתמשים לאתר וורדפרס באמצעות מספר טלפון.

  SMS OTP Verification

  SMS OTP Verification הוא תוסף לאימות מספר טלפון בעת הרשמה לאתר או מילוי טופס – אפשר לעבוד עם תוסף של Orion או Miniorange.

  4. רשימת תוספים לאבטחת אתר

  אבטחת אתר היא אחת הדברים החשובים ביותר, במיוחד כאשר יש הרבה תקיפות על אתרי אינטרנט ובמיוחד אתרי וורדפרס.

  Wordfence

  התוסף Wordfence מסייע באבטחת אתר וורדפרס והגנה מפני תקיפות, מנטר פעילות חשודה באתר ומאפשר לחסום משתמשים על פי קריטריונים שונים לרבות IP של המשתמש. התוסף מגן עליכם על ידי חומת אש ועוד.

  Limit Login Attempts

  התוסף Limit Login Attempts עוזר בהגנת האתר מפני ניסיון חדירה בלתי מורשת על ידי הגבלת הפעמים בהם המשתמש יכול לנסות להיכנס לאתר האינטרנט. תוסף זה הוא פופולארי מאוד אבל בגלל שהוא לא עודכן כבר ממזמן, החלטנו על תוסף עדכני יותר תוכלו למצוא את התוסף הזה: WP Limit Login Attempts.

  Akismet

  התוסף אקיזמט מבית Automattic עוזר להגן על האתר מפני התקפות של תגובות ספאם, באמצעותו ניתן לנטרל את מרבית הספאמרים, שאוהבים לכתוב תגובות זבל, ארוכות ומשעממות. התוסף ניתן בחינם עבור משתמש פרטי ותשלום $5 עבור אתר אינטרנט אחד למשתמש עסקי.

  Sucuri Security

  Sucuri Security הוא תוסף אבטחה של חברת האבטחה Sucuri, התוסף מאפשר בדיקה אחר שגיאות אבטחה באתר, ניהול ומעקב אחר משתמשים חסומים ועוד.

  Hide My WP

  Hide My WP הוא תוסף אבטחה שחוסם ומסתיר את אזור הניהול של לוח הבקרה למניעת חשיפה להאקרים.

  Activity Log

  Activity Log הוא תוסף המאפשר לעקוב ולנטר פעילות של משתמשים, כמו מי שמנסה להיכנס או לפרוץ, שינוי פוסטים, הפעלה או כיבוי תוספים ועוד. להורדה.

  5. רשימת תוספים לניהול תוכן

  כאן נכללים תוספים שבעזרתם ניתן לנהל את התוכן בצורה טובה יותר, הוספת טבלאות, עיצוב טקסט ועוד.

  Web Stories

  ווב סטורי Web Stories הוא תוסף רשמי של גוגל שמאפשר ליצור סטורי דרך אתר וורדפרס. התוסף כולל את העיצוב ואת הפרסום של הסטורי.

  עורך TinyMCE מתקדם

  התוסף כלים של עורך מתקדם (לשעבר TinyMCE מתקדם) מוסיף כפתורים מיוחדים לעורך הוויזואלי שלכם, כלומר באמצעותו ניתן להוסיף תוכן נוסף ועיצוב טקסט בצורה נוספת, בדומה לקובץ Word.

  TablePress

  TablePress מאפשר לכם ליצור טבלה ולעצב אותה כפי שאתם רוצים, ניתן להוסיף תיבת חיפוש לתוך הטבלה, הטבלה כוללת גם אפשרות של סינון ומיון מחדש לפי עמודה ועוד.

  Shortcodes Ultimate

  התוסף Shortcodes Ultimate עוזר לכם להטמיע סגנון אחר של תוכן לתוך הטקסט שלכם בעזרת שורטקוד. שורטקוד הוא קוד קצר שנמצא בדיוק היכן שאתם כותבים את הפוסט, כאשר משתמש נכנס לקרוא את הפוסט הוא רואה את הפונקציה של השורטקוד.

  התוסף Breadcrumb NavXT הוא תוסף עבור יצירת פירורי לחם, הוא מאפשר להוסיף מידע וניווט עבור המשתמשים בכדי שיוכלו לדעת היכן הם נמצאים. אגב, תוסף יוסט מאפשר להוסיף פירורי לחם, אך הדבר מחייב שינוי קצר בקוד.

  Duplicate Post

  התוסף Duplicate Post הוא פשוט מאוד, מאפשר לכם ליצור עותק מדוייק של כל סגנון הפוסטים שלכם, עמודים, פוסטים רגילים, מוצרים וכד'.

  10Web Social Photo Feed

  התוסף 10Web Social Photo Feed מאפשר הצגה של פוסטים ותכנים שפרסמתם בעמוד האינסטגרם שלכם, ישירות באתר שלכם בכל מקום שתרצו. ניתן להתאים אישית את העיצוב.

  WP Show Posts

  התוסף WP Show Posts הוא תוסף של יוצר תבנית העיצוב GeneratePress ומאפשר הצגה של פוסטים בכל מקום באתר בעיצוב שונה לפי תצוגה של רשימה, רשת, טבלה וכד'.

  MDTF

  התוסף WordPress Meta Data and Taxonomies Filter (MDTF) מאפשר ליצור אפשרות של סינונים לפוסטים ותכנים באתר הוורדפרס שלכם. הרעיון הוא לתת תגיות מיוחדות לכל תוכן, כך שיהיה אפשר לסנן ולמיין אותם בהמשך. למשל: מוצרים לפי מחיר של X עד Y שקלים.

  WP Story

  WP Story הוא תוסף המאפשר ליצור סטורי ולהציג אותו באתר האינטרנט שלכם. סטורי כמו באינסטגרם, בפיייסבוק וכד'.

  Content Views

  Content Views הוא תוסף לעצב מחדש את העיצוב והסנגון של הבלוג ושל עמודי הקטגוריה והתגיות. אפשר ליצור בתור רשימה, תצוגת רשת, מגזין ועוד.

  The Post Grid

  The Post Grid הוא תוסף שמאפשר לעצב ולהציג בצורה מותאמת אישית את פוסטים והעמודים, הקטגוריות ועוד.

  Podcast Player

  Podcast Player הוא תוסף וורדפרס שמאפשר להוסיף נגן אודיו ופודקאסטים.

  Content Egg

  Content Egg הוא תוסף עבור משווקי שותפים לאיתור מוצרים, תוכן, תגובות, ביקורות, תמונות, מחירים ועוד – מאתרים גדולים כמו אליאקספרס, אמזון וכדומה.

  ביקורות גוגל וגם פייסבוק

  אם אתם רוצים להציג את הביקורות שניתנו לכם דרך דף פייסבוק עסקי שלכם או דרך דף גוגל לעסק שלי שלכם, אפשר להשתמש בתוספים Google Reviews plugin וגם Facebook Reviews plugin.

  Rate my Post

  Rate my Post הוא תוסף שמאפשר הצגה של שדה לדירוג ומתן ביקורת לפוסט או לעמוד.

  LuckyWP Table of Contents

  LuckyWP Table of Contents הוא תוסף ליצירת תוכן עניינים באתר.

  WordPress Automatic Plugin

  WordPress Automatic Plugin הוא תוסף המאפשר פרסום פוסטים אוטומטי בוורדפרס.

  Lottier

  Lottier הוא תוסף אשר מציג תמונות מונפשות בספרייה Lottie.

  Multipurpose Before After Slider

  Multipurpose Before After Slider הוא תוסף המאפשר הצגה של תמונות לפני-אחרי.

  Delicious Recipes

  Delicious Recipes הוא תוסף להצגת מתכונים באתר.

  6. רשימת תוספים לבניית טפסים

  כל התוספים ליצירת טספים פשוטים ומתקדים, הרשמות משתמשים ועוד.

  Contact Form 7

  התוסף Contact Form 7 פופולארי ביותר. למקרה שאינכם מכירים אותו (מאוד מוזר..), התוסף מאפשר ליצור טפסי יצירת קשר שונים באתר האינטרנט שלכם.

  הרחבות לתוסף קונטקט פורם 7:

  • Flamingo פלמינגו – התוסף קונטקט פורם לא מאפשר שמירה של הפרטים שנשלחו באתר, אלא שולח אותם ישירות למייל. Flamingo הוא תוסף המאפשר אחסון ושמירה של מידע ופרטים שנשלחו באמצעות טופס יצירת הקשר, בתוך לשונית ייעודית באתר וורדפרס.
  • Contact Form 7 Signatureתוסף זה הוא פלאגין המאפשר הוספה של אזור חתימה בטופס יצירת קשר ושליחתו במייל.
  • CF7 to Webhookתוסף המאפשר שליחת הפרמטרים לווב-הוק של זאפייר. הדבר מאפשר שליחת הלידים אוטומטית למערכות אחרות כמו CRM.
  • Multi Step for Contact Form 7 – הוא תוסף שמאפשר לחלק את שדות טופס יצירת קשר לשלבים.
  • Database for Contact Form 7 – הוא תוסף שמאפשר שמירת פרטים של משתמשים במאגר מידע וטבלה מעולה.
  • Contact Form 7 Conditional Fields – הוא תוסף המאפשר התאמת שדות בהתאם לתנאים מסויימים.
  • Contact Form 7 PayPal & Stripe Add-on – הוא תוסף שמאפשר התאמה של תשלום עם פייפל או סטרייפ.
  • CF7 Google Sheets Connector – הוא תוסף ששולח אוטומטית את הפניות אל גוגל שיטס.

  WP Mail SMTP

  WP Mail SMTP הוא תוסף שמאפשר להחליף את שרת המיילים הפנימי של וורדפרס. מתאים במיוחד אם יש בעיות בקבלת פרטים שנשלחו דרך טופס יצירת קשר באתר.

  Easy WP SMTP

  Easy WP SMTP הוא תוסף כמו הקודם המאפשר החלפת שרת מיילים פנימי של וורדפרס לשרת אחר.

  Contact Form WPForms

  Contact Form WPForms הוא תוסף פשוט ליצירת טפסים בצורה של משיכה וגרירה.

  Ninja Forms

  לאלו שפחות מתחברים לתוסף הקונטק פורם 7, הוספנו את התוסף הזה, גם Ninja Forms מאפשר לכם ליצור טפסי יצירת קשר לאתר.

  Formidable Forms

  Formidable Forms הוא תוסף מתקדם ליצירת טפסי יצירת קשר, הרשמה, מחשבונים ועוד.

  ARForms

  ARForms הוא תוסף ליצירת טפסים מתקדמים, סקרים, טפסי הרשמה ויצירת קשר, פופ אפ ועוד דברים מתקדמים. התוסף הוא בתשלום.

  eForm

  eForm תוסף מקצועי ומתקדם ליצירת טפסים, כולל התממשקות לספקי סליקה וספקי אימיילים, הרשמת משתמשים, כתיבת תוכן ועוד. התוסף בתשלום.

  Lastform

  Lastform הוא תוסף שמאפשר ליצור טפסים מעוצבים ומתקדמים לוורדפרס. התוסף בתשלום.

  Green Forms

  Green Forms הוא עוד תוסף המאפשר יצירה של טפסים באופן מותאם אישית. התוסף התשלום.

  Calculated Fields Form

  Calculated Fields Form הוא תוסף שמאפשר ליצור טפסים לביצוע חישובים שונים לענייני שונים פיננסים, בריאות, חישוב תאריכים ועוד.

  WP User Frontend

  WP User Frontend הוא תוסף המאפשר ניהול משתמשים, פרסום פוסטים, הרשמה והתחברות משתמשים ועוד.

  ProfilePress

  ProfilePress מאפשר ליצור משתמשים לאתר האינטרנט שלכם, לערוך טפסי הרשמה והתחברות ועוד.

  Ultimate Member

  Ultimate Member תוסף המאפשר יצירה של טפסים וניהול משתמשים, הגדרות תפקידים והרשאות ועוד.

  Electronic Signature

  Electronic Signature on SwiftCloud הוא תוסף המאפשר הוספה של חתימה בטפסי יצירת קשר.

  Cost Calculator

  Cost Calculator הוא תוסף שמאפשר ליצור מחשבונים מותאים ודינמיים לחישוב מחירים ועלויות.

  7. רשימת תוספים לבניית עמודים

  עורכי הטקסט באתר וורדפרס מתאימים לבניית עמודים פשוטים, כדי ליצור עמודים וויזואליים יותר, צריך תוסף לבניית עמוד.

  גוטנברג Gutenberg

  גוטנברג Gutenberg הוא עורך הטקסט ברירת מחדל של וורדפרס מגרסה 5 ומעלה. מדובר על עורך תוכן המבוסס בלוקים, בשונה מעורך התוכן הקלאסי.

  הרחבות של גוטנברג

  • JetPlugins (Crocoblock) הוא תוסף הרחבות נוסף לגוטנברג, כדאי מאוד.
  • Unlimited Addons for Gutenberg הוא תוסף שמרחיב את היכולות של גוטנברג (Gutenberg) שהוא עורך התוכן הראשי והעיקרי של וורדפרס נכון להיום. התוסף כולל בלוקים נוספים לגוטנברג, כך שאפשר בקלות לעצב עמודים בלי תוספים לבניית עמודים.
  • GenerateBlocks הוא תוסף שמרחיב את היכולות של גוטנברג, מתאים לכל התבניות.
  • Gutenberg Blocks הוא תוסף שמאפשר ליצור בלוקים נוספים ומרחיב את היכולות של הגרסה הבסיסית.
  • Atomic Blocks הוא תוסף עזר לעורך התוכן גוטנברג, כך שמרחיב את היכולות את עורך הטקסט ומוסיף עוד אפשרויות ובלוקים לשימושים שונים.
  • Stackable הוא תוסף המרחיב את היכולות של גוטנברג, עורך תוכן של וורדפרס ומקנה לו כלים מתקדמים יותר.
  • בלוקים של ווקומרס – מאפשר ליצור בלוקים לגוטנברג עבור החנויות של ווקומרס. יש לגשת ל- "הרחבות של ווקומרס" בעמוד זה.
  • Premium Blocks for Gutenberg – הוא עוד תוסף להוספת כלים מעניינים עבור גוטנברג.
  • Gutenberg Blocks ACF Blocks Suite – תוסף הרחבה המציע כלים נוספים לגוטנברג.

  Elementor

  התוסף אלמנטור הוא התוסף המומלץ ביותר לבניית עמודים מותאמים אישית, כולל עיצוב מותאם אישית. יש לו גרסת חינם עם אפשרויות בסיסיות ויש לו גם גרסת פרימיום במחיר $49 הכוללת מגוון של אפשרויות כגון התממשקות אל ווקומרס ושליטה בחלקי האתר.

  הרחבות של אלמנטור

  • JetPlugins (Crocoblock) הוא תוסף הרחבות נוסף לאלמנטור, כדאי מאוד.
  • Ultimate Addons – תוסף מקצועי שמוסיף כלים נוספים לרגילים של אלמנטור.
  • Dynamic Content for Elementor – הוא תוסף מתקדם בתשלום המאפשר ליצור תכנים דינמיים לפי תנאים, הרחבות וכלים מתקדמים.
  • Graphist – תוסף ליצירת גרפים ותרשימים כהרחבה לאלמנטור.
  • Premium Addons הוא תוסף שמרחיב את היכולות של תוסף אלמנטור הבסיסי ומקנה לו כלים נוספים, חלקם בחינם וחלקם בתשלום.
  • Essential Addons הוא תוסף נוסף שמרחיב את היכולות של אלמנטור ומאפשר יותר כלים ותכונות.
  • Unlimited Elements הוא תוסף נוסף שכולל כלים להרחבת היכולות של אלמנטור.
  • Mega Addons – עוד תוסף שמציע תכונות נוספות.
  • Dynamic Conditions מאפשר להציג ולבצע פעולות לפי תנאים מסויימים.
  • Happy Addons – עוד תוסף לקבלת כלים נוספים לאלמנטור.
  • Header, Footer & Blocks Template – תוסף שמאפשר ליצור כותרות עליונות ותחתונות, ובלוקים.
  • Elementor Addon Elements – עוד בלוקים של אלמנטור.
  • Element Pack – תוסף נוסף שמרחיב את אלמנטור.
  • PowerPack Elementor Addons – תוסף נוסף המציע כלי הרחבה לאלמנטור.

  Envato Elements

  Envato Elements הוא תוסף שנותן ללקוחות החברה אפשרות להוריד תוספים, תבניות, תמונות, גופים ותכנים נוספים.

  Visual Composer

  התוסף Visual Composer מאפשר יצירת עמודים בצורה וויזואלית. כגון יצירת עמודים עבור דף הבית ועוד. התוסף כולל בתוכו מספר אפשרויות לעיצוב עמודות ושורות, כלים שונים כגון גרפים שונים, לשוניות, אקורדיונים, אייקונים, כפתורי הנעה לפעולה ועוד. התוסף הזה אינו חינם והוא עולה $34. הגרסה הפשוטה היא בחינם להורדה באתר וודפרס.אורג.

  Live Composer

  Live Composer הוא תוסף לבניית עמודים בדומה ל-Elementor. התוסף מותאן לתבניות וערכות נושא שונות.

  Beaver Builder

  Beaver Builder הוא תוסף בניית עמודים מוכר, ומאפשר לבנות עמודים כמו אלמנטור, Visual Composer ועוד.

  Seedprod

  Seedprod הוא תוסף לבניית עמודים ודפי נחיתה באתר וורדפרס.

  Page Builder Sandwich

  Page Builder Sandwich הוא תוסף בניית עמודים נוסף, פשוט וחינמי.

  Slider Revolution

  התוסף Slider Revolution מאפשר ליצור סליידר לאתר שלכם. הרבה אתרים אוהבים יצירת סליידר במיוחד עבור העמוד הראשי. אבל.. אחת הבעיות של התוסף הזה, הוא קצת איטי. התוסף אינו חינם, אלא בתשלום $25.

  Go Pricing

  התוסף Go Pricing מאפשר יצירת השוואת טבלאות מחירים לאתר האינטרנט. הטבלאות מעוצבות בצורה מיוחדת כך שאינכם צריכים לעצב אותם עוד. גם תוסף אינו חינם, אלא בתשלום $25.

  8. רשימת תוספים עבור מסחר אלקטרוני

  כאן נמצאים תוספים לוורדפרס המאפשרים יצירת אתר מסחר אלקטרוני, מבצעים, ניהול מלאי ועוד.

  WooCommerce

  אי אפשר לדבר על מסחר אלקטרוני באתר וורדפרס ללא התוסף WooCommerce. התוסף מבית Automattic מאפשר לאתר האינטרנט שלכם להפוך לחנות מסחר אלקטרוני. כלומר, התוסף מאפשר לכם לקבל את מרבית הפונקציות של חנות מסחר אלקטרוני, כגון הוספה לסל, הוספה למועדפים, עמוד מוצר, קטגוריה וכד'.

  התוסף מצריך הגדרה והתממשקות לגורמים שלישיים, כגון חברת סליקת אשראי, שליחת אימייל, ניהול מלאי ועוד. התוסף אמנם בחינם, אבל בנוסף לעבודה, יש לו גם הרחבות נוספות בתשלום.

  הרחבות של WooCommerce

  • Google Listings & Ads – הוא תוסף רשמי המאפשר להתאים את החנות למנוע החיפוש ולמוצרי פרסום ושופינג, העלאת קטלוג ועוד.
  • Facebook for WooCommerce הוא תוסף המאפשר להתאים את האתר שלכם לרשת החברתית וורדפרס, בעיקר לצרכי חיבור קטלוג והעלאת מוצרים.
  • Product Catalog Feed for WooCommerce של PixelYourSite – התוסף הטוב ביותר ליצירת פידים לגוגל ולפייסבוק.
  • Discount Rules and Dynamic Pricing הוא תוסף שמאפשר להוסיף הנחות מותאמות אישית וכן תמחור מוצרים דינמי.
  • Product Blocks for WooCommerce – הוא תוסף נפלא ליצירת קרוסלות, תצוגת רשת, סליידרים ועוד.
  • HookMeUp – הוא תוסף מתקדם שמאפשר להוסיף תכנים לאזורים שונים באתר. למשל הוספת באנר בחלק העליון או לפני המוצר או אחריו וכד'.
  • Notification for WooCommerce הוא תוסף שמאפשר להגדיל את כמות המכירות באתר על ידי כך שהוא שולח עדכונים והתראות של אנשים אחרים שקנו באתר. הוכחה חברתית בשפה המקצועית. אפשר לקבלת את גרסת הפרו הכוללת תכונות נוספות ומתקדמות.
  • Multisite sync for WooCommerce – הוא תוסף שמאפשר סנכרון מחירים ומלאי בין מוצרים ברשת אתרים.
  • WooCommerce Blocks – תוסף שיוצר בלוקים מיוחדים שניתן להשתמש בהם עם תוסף עורך התוכן גוטנברג.
  • Booster for WooCommerce – הוא תוסף שמקנה כלים רבים שמחליפים תוספים שונים עבור אתרי ווקומרס.
  • Bot for Telegram on WooCommerce – הוא תוסף ליצירת בוט טלגרם עבור החנות.
  • Fommerce WooCommerce Notification – תוסף ליצירת התראות ועדכונים למשתמשים בעת רכישה באתר.

  Easy Digital Downloads

  Easy Digital Downloads הוא תוסף המאפשר ליצור חנות מסחר אלקטרוני לצורך מכירת מוצרים דיגיטליים.

  Discount Rules

  Discount Rules הוא תוסף שמאפשר ליצור הנחות מתקדמות באתר וורדפרס שיש לו ווקומרס ליצירת חנות אלקטרוני.

  WP Coupons

  WP Coupons הוא תוסף שמאפשר ליצור קופונים ומבצעים באתר וורדפרס.

  Dokan Multivendor

  Dokan Multivendor הוא תוסף ליצירת מערכת מסחר אלקטרוני מרובה ספקים. אפשר לרכוש את גרסת הפרמיום לכלים מתקדמים יותר.

  TrustPulse

  TrustPulse הוא תוסף שמאפשר לשלוח עדכונים והתראות של מכירות שבוצעו באתר האינטרנט, כדי להגדיל את כמות המכירות של לקוחות שנכנסו לאתר.

  9. רשימת תוספים לגיבוי ושחזור

  אם יש צורך בגיבוי ושחזור אתר וורדפרס, יש לכך פתרונות. חלק מהתוספים הללו מתאימים לאנשי מקצוע כמו מפתחים.

  UpdraftPlus

  התוסף UpdraftPlus מיועד לגיבוי ולחזור אתר וורדפרס, אפשר לגבות את האתר ישירות לענן כמו Dropbox, Google Drive ועוד. התוסף אינו בתשלום, וגרסת התשלום שלו כוללת אפשרויות נוספות וגיבוי אל OneDrive ושירותים אחרים נוספים.

  Duplicator

  התוסף Duplicator מיועד בעיקר כדי לשכפל אתר וורדפרס לצורך מעבר לדומיין אחר או סאב דומיין וכד'.

  WP Migrate DB

  התוסף WP Migrate DB מאפשר גיבוי, ייצוא והעברה של מסד נתונים של האתר לאתר אחר והכל בצורה קלה ופשוטה יחסית.

  WordPress Reset

  WordPress Reset הוא תוסף שמאפשר לאפס את מסד הנתונים לברירת מחדל, הוא מסיר את כל התוכן והמידע.

  10. רשימת תוספים לתרגום ולעניין שפות

  אם אתר האינטרנט שלכם מופנה למספר שפות או שאתם רוצים לתרגם תוסף או תבנית, ניתן להתקין תוסף שיכול לעזור לכם להתאים את האתר.

  Loco Translate

  Loco Translate הוא תוסף מעניין שמאפשר לכם לתרגם תבנית עיצוב או תוסף אחר שאין לו אפשרות להציג בשפה שלכם. הוא גם מאפשר לכם לשנות את התרגום, אם לדעתכם יש תרגום טוב יותר.

  Polylang

  התוסף Polylang מאפשר התאמת אתר האינטרנט שלכם לשפות נוספות. שפה נוספת ניתן להתקין על תיקייה חדשה או על תת דומיין. התוסף הוא חינם אך ללא תמיכה והוא ניתן עבור עמודים, פוסטים, קטגוריות תגים וכד', אך ללא עבור WooCommerce. בכדי להתאים לווקומרס, יש לרכוש חבילת פרו החל מ- €99.

  WPML

  התוסף WPML דומה מאוד לתוסף הקודם ומאפשר יצירת אתר רב לשוני. התוסף אינו בחינם וניתן החל מ-$29 עם עלות חידוש שנתית עבור אתר בסיסי או $79 עם עלות חידוש שנתית עבור אתר עם חנות מסחר אלקטרוני. להורדה.

  TranslatePress

  TranslatePress הוא תוסף נוסף לתרגום ויצירת אתר רב לשוני. מאפשר תרגום באופן ויזואלי ונוח למדי.

  11. רשימת תוספים לשיווק ומכירות

  הנה תוספים המיועדים לצרכי שיווק ומכרות, פרסום ועוד.

  Site Kit

  Site Kit הוא תוסף רשמי של גוגל המאפשר חיבור קל ופשוט של גוגל תג מנג'ר, גוגל אנליטיקס, גוגל סרץ' קונסול, גוגל אופטימייז וגם גוגל אדסנס.

  PixelYourSite

  PixelYourSite הוא אחד התוספים הטובים לוורדפרס אשר מקנה כלים להוספת כלי אנליטיקס ופיקסלים באופן מותאם ונגיש. מצויין במיוחד לאתרי ווקומרס.

  HubSpot

  HubSpot הוא תוסף על שם החברה המאפשר ניהול לקוחות, צ'אט, טפסים, אנליטיקס, שיווק באימייל ועוד כלים מתקדמים.

  Tawk.To

  Tawk.To הוא כלי ותוסף וורדפרס שמאפשר יצירת צ'אט בזמן אמת עם הלקוחות.

  Leader

  Leader הוא תוסף ישראלי שיוצר מערכת ניהול לקוחות, גיוס לידים ועוד.

  MailPoet

  MailPoet הוא תוסף ליצירת ניוזלטרים ושיווק באימייל ישירות מאתר הוורדפרס.

  MailMunch

  MailMunch הוא תוסף לגיוס מנויים לשליחת אימיילים וניוזלטרים. עובד עם שירותים גדולים של שיווק במייל.

  Jackmail

  Jackmail הוא עוד תוסף לצבירת מנויים ולשליחת ניוזלטרים, הודעות במייל ועוד.

  myCred

  myCred הוא תוסף של מערכת ניהול נקודות, תגמולים, דרגות, תגים ועוד.

  OneSignal

  OneSignal הוא תוסף מעולה ליצירת הודעות בדחיפה לדפדפן (פוש נוטיפיקיישנס). אפשר לשלוח התראות מיד עם פרסום פוסטים או מוצרים.

  PushEngage

  PushEngage הוא תוסף נוסף ליצירת התראות לדפדפנים.

  תוספי פופ אפ

  • Popup Maker הוא תוסף שמאפשר ליצור פופ-אפים כדי לגייס מנויים לניוזלטר ועוד.
  • Green Popups מאפשר ליצור פופארפים מותאמים, בזמן אמת ובעיצוב מתקדם.
  • ConvertPlus תוסף פופולארי נוסף ליצירת פופ אפים איכותיים.

  PowerPress

  PowerPress הוא תוסף שמאפשר ליצור פודקאסט מתוך האודיו שהועלה אל אתר וורדפרס ואף לשתף אותו בערוצים שונים.

  Zotabox

  Zotabox הוא תוסף שכולל כלים עבור שיווק, פרסום ומכירות, כמו הגדלת כמות מנויים ועוקבים.

  Advanced Ads

  התוסף Advanced Ads הוא מנהל המודעות באתר שלכם, מאפשר ליצור מודעות, להתאים את ההופעה שלכם לפי התוכן ועוד. אפשר כמובן לממש מודעות של גוגל אדסנס ו- גוגל אד מנג'ר (דאבל קליק לשעבר).

  Adning Advertising

  Adning Advertising הוא תוסף לניהול מודעות, התאמות מתקדמות ועוד.

  Affiliate Program

  Affiliate Program (שיווק שותפים) היא תכנית בה ניתן לקדם מוצרים על ידי שותפים, ותשלום עמלה לשותף על ביצוע מכירות בפועל. הנה התוספים בנושא:

  • WordPress & WooCommerce Affiliate Program – תוסף שמאפשר ליצור מערכת לניהול שיווק שותפים (בתשלום).
  • AffiliateWP הוא תוסף נוסף ליצירת מערכת לניהול שותפים, יצירת קישורים ועוד (בתשלום).
  • Ultimate Affiliate Pro הוא תוסף שמאפשר ליצור מערכת שיווק שותפים באתר.

  WunderAutomation

  WunderAutomation הוא תוסף לביצוע אוטומטיציה כדי לשפר את ניהול האתר.

  GetPaid

  GetPaid הוא תוסף לביצוע תשלומים, חיובים וחשבוניות.

  12. רשימת תוספים ליצירת אתרים מתקדמים אחרים

  הנה תוספים המתאימים למטרות אחרות ולבניית אתרים מתקדמים.

  WP Job Manager

  WP Job Manager הוא תוסף של אוטומטיק, המאפשר לאתר שלכם להיות מעין לוח דרושים, להציג משרות פנויות ולקבל פניות של קורות חיים.

  LearnPress

  LearnPress הוא תוסף שיוצר מערכת לימוד וקורסים דיגיטליים, יצירת שיעורים ועוד.

  Tutor LMS

  Tutor LMS הוא תוסף ליצירת מערכת קורסים אינטרנטיים, שיעורים ועוד.

  Events Calendar

  Events Calendar הוא תוסף לניהול והצגה של אירועים באתר וורדפרס, רכישת כרטיסים ועוד.

  GeoDirectory

  GeoDirectory הוא תוסף שמאפשר ליצור אתר אינדקס, אתר שהוא מדריך עסקים מקומיים. ניתן לעצב, כולל חיפוש, עיצוב מותאם ועוד.

  GiveWP

  GiveWP הוא תוסף המאפשר לקבל תרומות דרך האתר ולגייס כסף – כולל טפסים, הטמעת סליקת כספים ועוד.

  Chauffeur

  Chauffeur הוא תוסף המאשר ליצור אתר של הזמנות רכבים.

  Snax

  Snax הוא תוסף שמאפשר ליצור תוכן דינמי, סקרים, שאלונים, ווידג'טים ועוד.

  Viral Quiz Maker

  Viral Quiz Maker הוא תוסף נוסף ליצירת סקרים, שאלונים ועוד.

  ManageWP Worker

  ManageWP Worker הוא תוסף המאפשר לנהל כמה אתרי וורדפרס ממקום אחד ונוח, לבצע עדכונים בכולם במקביל וניהול נוסף שלהם.

  Toolset

  Toolset הוא תוסף ליצירת אתרים מתקדמים, סינונים, חיפושים ועוד.

  Members

  Members הוא תוסף לניהול משתמשים והרשאות.

  13. רשימת תוספים לפיתוח ולעיצוב

  הנה רשימה של תוספים עבור מפתחים ומעצבים של אתרי אינטרנט.

  Custom Post Type UI

  כברירת מחדל, בוורדפרס יש 2 סוגי פוסטים עיקרים, שהם פוסטים רגילים ועמודים. התוסף Custom Post Type UI מאפשר לכם ליצור סוג נוסף של פוסט. למשל עבור יצירת מיקום, שם משתמש, שם ספק וכד'. להורדה.

  Advanced Custom Fields

  Advanced Custom Fields הוא תוסף המאפשר ליצור שדות מותאמים אישית, לצורך הצגת מידע שלא מוצג כברירת מחדל בשדות הרגילים של פוסטים בוורדפרס. שילוב של תוסף זה עם התוסף הקודם מאפשר ליצור פוסטים מותאים אישית עם שדות מותאמים אישית.

  נ.ב. ניתן ליצור טופס בשילוב של אלמנטור דרך התוסף ACF Frontend Form for Elementor.

  Pods

  Pods – Custom Content Types and Fields הוא תוסף מקצועי ליצירת פוסטים מותאמים אישית וגם שדות מותאמים אישית.

  Meta Box

  Meta Box הוא תוסף ליצירת פוסטים מותאמים אישית.

  FacetWP

  FacetWP הוא תוסף מתקדם ליצירת סינונים ושדות חיפוש מותאמים אישית.

  One Click Accessibility

  One Click Accessibility הוא תוסף נגישות אתרים חינמי שכולל כמה יכולות של התאמת האתר לאנשים עם מוגבלות.

  LuckyWP Cookie Notice (GDPR) הוא תוסף שמאפשר ליצור הודעה על הסכמה לשימוש בקבצי עוגיות באתר לפי תמיכה של תקנות ה-GDPR באירופה.

  YellowPencil

  YellowPencil הוא תוסף שמאפשר לעצב באופן מותאם אישית אתר אינטרנט בצורה קלה ונוחה יותר. שינוי העיצוב נעשה בזמן אמת עם השינוי.

  Code Snippets

  Code Snippets הוא תוסף שמאפשר להוסיף קוד PHP באתר האינטרנט שלכם ללא צורך בשימוש בעמוד הפונקציות של התבנית.

  Debug Bar

  Debug Bar הוא תוסף רשמי של וורדפרס המאפשר הוספה של תפריט ניפוי כדי לוודא תקינות קוד.

  Developer

  Developer הוא תוסף עבור מפתחים שמאפשר למטב את סביבת הפיתוח ומציין את כל הכלים החשובים שיש עבור פיתוח אתרי וורדפרס.

  Query Monitor

  Query Monitor הוא תוסף למפתחים שמאפשר ניפוי בקשות של מסד נתונים, שגיאות PHP, בלוקים של גוטנברג ועוד.

  Kirki

  Kirki הוא כלי ליצירת תוספים ותבניות לאתרי וורדפרס. הוא מאפשר הוספה של תכונות לתבנית קיימת ועוד.

  Codestar Framework

  Codestar Framework הוא תוסף אשר מקנה כלים ותכונות לבניית תוספים ותבניות לוורדפרס.

  Better Search Replace

  Better Search Replace הוא תוסף המאפשר לבצע חיפוש והחלפה במסד הנתונים. כלי מאוד יעיל, במיוחד במקרים של העברת אתר מ-HTTP ל-HTTPS, או בעת החלפת דומיין.

  Health Check & Troubleshooting

  התוסף Health Check & Troubleshooting הוא תוסף רשמי של וורדפרס שמאפשר לבדוק את בריאות האתר, לבצע פעולות כדי למצוא בעיות או תקלות, מעבר ללשוניות הבסיסיות של בריאות אתר בוורדפרס שלכם.

  צריכים גם ערכות נושא עבור אתר או בלוג וורדפרס? הכירו רשימה של תבניות עיצוב מומלצות לוורדפרס.

   מנהל/ת חנות מסחר אלקטרוני או עסק בתחום ריטייל?

   קבע/י שיחה עם מומחה שיווק דיגיטלי לשיפור המכירות שלך

   איזה שירות או מוצר מעניין אותך?   הערה: אנחנו מספקים שירות רק לעסקים המוכרים מוצרים או עסקים בתחום מסחר, קמעונאות, סיטונאות, חנויות דיגיטליות וכד'.
   אנחנו לא מספקים שירות לעסקים נותני שירות מכל סוג שהוא.

   חדש: רוצים להתעדכן, לשאול שאלות ולקבל הסבר בענייני שיווק דיגטלי?
   הצטרפו אל קהילת מקצועני שיווק דיגיטלי באינטרנט בקבוצת הפייסבוק

   כלים מומלצים לאתרי וורדפרס WordPress
   • Cloudways - אחסון אתרים לוורדפרס הטוב ביותר! 25% הנחה קוד קופון CLOUDONE
   • Elementor PRO - תוסף בניית עמודים לוורדפרס
   • JetPlugins - תוסף הרחבה לאלמנטור
   • Astra PRO - תבנית/ערכת נושא לוורדפרס מבין הטובות ביותר

   הטבות לעסקים ולחנויות:

   • רוצים לקבל חשיפה לעסק? פרסום כתבה בחינם במגזין חזית.
   • רוצים לקדם את העסק? פרסום עסק בחינם באינדקס עסקים טופלינק.

   רוצים לדעת מה הזכויות והחובות שלכם? היכנסו למאגר מידע פרוטוקול.

   4 מחשבות על “תוספים מומלצים לוורדפרס 2023 – רשימת תוספי וורדפרס הטובים ביותר (חינם ובתשלום)”

   1. היי, האם בתוסף Schema התנסתם? האם הוא בטוח ובאמת חוסך מתכנת כל פעם בשביל להוסיף סכמה ומקל על העניין מהבחינה הכלכלית ומבחינת הזמנים?
    תודה, עדי

   2. היי
    בניתי אתר חנות של מוצרי שיווק שותפים
    אני רוצה להעלות את כל המוצרים מקובץ אקסל
    איך אני מגדירה את הקישורים שהזנתי באקסל על מנת שלחיצה על פרטי המוצר תוביל לאתר חיצוני ?
    ואיך אני מגדירה מחיר דינמי לאתר המקור?
    צריך לזה תוסף?
    אשמח מאוד אם תוכל לעזור לי
    בתודה מראש !

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *