תוספים מומלצים לוורדפרס 2020 – רשימת תוספי וורדפרס הטובים ביותר (חינם ובתשלום)
תוספים מומלצים לוורדפרס (הכי טובים)

תוספים מומלצים לוורדפרס 2020 – רשימת תוספי וורדפרס הטובים ביותר (חינם ובתשלום)

תוכן עניינים

יש לכם אתר או בלוג וורדפרס? בכתבה זו תוכלו למצוא רשימת תוספי וורדפרס הטובים ביותר (תוספים מומלצים שכדאי מאוד להכיר). הרשימה הזו מתעדכנת מעת לעת לפי בעד סקירה ובדיקה שאנחנו עורכים מעת לעת.

הנה כל הרשימה של התוספים החשובים, אך לפני הכל, הסבר קצר על מהם תוספים ואיך להתקין.

יש לך הרבה זמן לקרוא תוכן וכתבות? אולי אין לך מספיק לקוחות ...

 • ייעוץ מקצועי ראשוני ממומחה שיווק ללא תשלום.
 • פתרונות שיווק דיגיטלי מותאמים לעסק שלך.
 • אחריות מלאה, שירות מבוסס תוצאות מוכחות.
  פנו אלינו כבר היום >>

מהו תוסף וורדפרס?

פלאגינים / תוספים לוורדפרס אלו הם הרחבות למערכת ניהול התוכן, וורדפרס, והם המאפשרים להוסיף תכונות ופונקציות נוספות לאתר ובכך לגרום לו להיות עשיר יותר. הסיבה לכך שקיימים תוספים היא שמערכת וורדפרס נועדה בעיקר לצרכי ניהול תוכן, איך לעיתים אנחנו רוצים לבצע פעולות נוספות ולכן תוספים מאפשרים זאת.

וורדפרס (WordPress) היא מערכת ניהול תוכן הפופולארית ביותר בעולם. מעל 37% מן אתרי האינטרנט בעולם בנויים על בסיס מערכת זו ומעל 63% מאתרי ניהול התוכן מבוססים וורדפרס (לפי אתר w3techs, נכון לחודש יוני 2020).

יש לציין כי קיימום מעל 56,000 תוספים לוורדפרס שקיימים בספריית התוספים באתר WordPress.org – מה שאומר כי יש המון וזו מערכת חשובה וגם כי צריך לדעת לסנן ולהשתמש רק במה שצריך.

מומלץ מאוד להתקין תוספים חשובים במיוחד. אם יש לכם אפשרות להוסיף פונקציונאליות מסויימת – עדיף להימנע מתוסף. זכרו… מרבה תוספים = מרבה דאגות 🙂

איך להתקין תוסף וורדפרס?

בהמשך קיימת רשימה של כל התוספים, אך לפני הכל חשוב לדעת איך להתקין תוסף וורדפרס. יש 2 שיטות עיקריות להתקנת תוסף וורדפרס:

1. לוח הבקרה של וורדפרס (מומלץ)

השיטה המומלצת ביותר היא על ידי לוח הבקרה של אתר הוורדפרס שלכם. לצורך כך, היכנסו ללשונית תוספים > תוסף חדש. שם הזינו את שם התוסף (המופיע ברשימה בהמשך בתת כותרת), לחצו על התקנה ואז על הפעלה.

2. מנהל הקבצים בחברת אחסון האתר (לא מומלץ)

אם אינכם יכולים להתקין לפי השיטה הראשונה, אז קודם כל תטפלו בבעיה – כי זו בעיה – ואל תמשיכו לשיטה זו.

בשיטה זו עליכם לגשת לספריית התוספים באתר וורדפרס.אורג, ולחפש שם את התוסף לפי שמו או לפי הקישור בהמשך הרשימה. לאחר מכן לחצו על הורדה למחשב.

כדי להתקין, יש לגשת אל מנהל הקבצים בלוח הבקרה של שירות האחסון (לרוב cPanel) ואז גשו אל התיקייה שנקראת "wp-content" ואז אל התיקייה "plugins". שם יש להעלות את הקובץ שהורדתם מקודם, לחלץ את הקובץ הדחוס ואז למחוק את הקובץ שהעלתם (הדחוס). לאחר מכן, יש לגשת ללוח הבקרה באתר וורדפרס ואז אל הלשונית תוספים. שם יש להפעיל את התוסף.

חשוב לציין:

הורדת תוסף לאתר שלכם זה לא הכל, יש להתאים את ההגדרות שלהם בצורה מדוייקת, אחרת אתם תגרמו לנזק שלעיתים יכול להיות גם בלתי הפיך. כמו כן, כל התוספים דורשים תחזוקה הולמת, אחרת הם יקרסו לכם. לבסוף, מרבית התוספים מצריכים עבודה איתם, התאמה מחדש, עבודה שוטפת ויום יומית.

אנחנו חילקנו את הרשימה למספר קטגוריות על מנת לעשות סדר עבורכם.

1. רשימת תוספים לקידום אתרים לוורדפרס

רשימת זו מיועדת עבור קידום אתרי וורדפרס.

Yoast SEO

תוסף יוסט Yoast SEO מאפשר להתאים אישית כותרת ותיאור לכל עמוד בצורה מותאמת אישית, בדיקת רמת הקריאות של הטקסט (עד כמה הטקסט קריא) וגם בדיקת מילת מפתח מובילה. התוסף מאפשר למטב לרשתות חברתיות והתאמת סריקת מנועי חיפוש. להורדה לחצו כאן.

Redirection

התוסף Redirection מאפשר ליצור הפניות (בעיקר הפניות 301/302) של קישורים שבורים (עמודי 404) לקישורים קיימים וזאת ללא צורך בעריכת קובץ htaccess, ועם ממשק פשוט וקל.

2. רשימת תוספים למיטוב תמונות

רשימה זו כולל תוספים להקטנת נפח תמונות ולעריכת תמונות באתר.

WP Smushit

התוסף WP Smushit מאפשר לבצע אופטימיזציה לכל התמונות שנמצאות בספריית המדיה שלכם ובעיקר כדי לחסוך נפח הקובץ מבלי לפגוע באיכות התמונה וזאת כדי שתוצג מהר יותר למשתמשים שלכם.

Lazy Load

Lazy Load היא תכונה לטעינה עצלה של תמונות, כלומר טעינה של תמונות רק כאשר המשתמש רואה אותן בפועל, מה ששמפר מהירות ומבצע מיטוב. אפשר להוריד את התוסף החינמי הייעודי של WP Rocket או Native Lazyload של גוגל.

Regenerate Thumbnails

התוסף Regenerate Thumbnails עוזר להתאים מחדש את הפורמט של התמונות המוקטנות באתר, בעיקר עבור תמונות שהם בתצוגה מקדימה לפוסטים או לעמודים באתר. ניתן לבצע התאמה מחדש עבור כלל התמונות באתר או עבור תמונות ספציפיות. התוסף אינו חוסך במשקל או בנפח התמונה.

SVG Support

SVG Support הוא תוסף שמאפשר להציג תמונות בפורמט SVG כמו תמונה רגילה וגם להעלות תמונות בפורמט כזה.

3. רשימת תוספים למיטוב אתר וורדפרס

כאן נמצאים תוספים שעוזרים לבצע מיטוב (אופטימיזציה) לאתר ולייעל אותו, וגם עזרים שונים.

WP Rocket

התוסף WP Rocket הוא תוסף שמאיץ את אתרי וורדפרס עבור מחשב שולחני וטלפונים ניידים. התוסף יוצר Cache של חלקים באתר שאינם משתנים, כלומר הוא שומר אותם בדפדפן של המשתמשים, ובפעם הנוספת שהמשתמש נכנס לאתר, הדפדפן מושך מידע מזיכרון המטמון. התוסף עולה $39.

Autoptimize

התוסף Autoptimize דומה לתוסף הקודם ומאפשר למטב אתר וורדפרס, לצמצמם קבצי CSS ו-JS, להסיר פונטים של גוגל, למטב תמונות ועוד.

WP Optimize

התוסף WP Optimize עוזר לייעל את אתרי וורדפרס בכך שהוא מוחק גרסאות קודמות של פוסטים, מוחק טיוטות אוטומטיות, מוחק תגובות ספאם ועוד הגדרות מתקדמות של מסד הנתונים. התוסף גם מאפשר להקטין נפח תמונות.

AMP

AMP הוא תוסף בפיתוח של מספר ספקים ובין היתר גוגל, מאפשר להוסיף דפים ניידים מואצים כך שנטענים מהר יותר לפי טכנולגויה של גוגל. להורדה.

PWA

PWA הוא תוסף בפיתוח של כמה ספקים וגם גוגל כמו התוסף הקודם, אך תוסף זה מאפשר למשתשמים להתקין את האתר שלכם כמו אפליקציה אצלכם בטלפון הנייד.

Instant Articles for WP

Instant Articles for WP הוא תוסף שמפותח על ידי כמה ספקים ובין היתר פייסבוק, והוא מזכיר את הטכנולוגיה AMP של גוגל, כך שהוא יוצר מאמרים מידיים לגולשים בפייסבוק, כאלו שנטענים מהר.

BulkPress

BulkPress הוא תוסף שמאפשר ביצוע פעולות בבת אחת, כמו הוספה של מאות קטגוריות או תגיות, עדכונים ושינויים ועוד. התוסף חוסך המון זמן למי שמבצע פעולות ארוכות.

Asset CleanUp

Asset CleanUp הוא תוסף לניקוי ולמיטוב וורדפרס, מאפשר לאחד ולהקטין קבצי CSS ו-JS, להקטין בקשות שרת ועוד.

LiteSpeed Cache

LiteSpeed Cache הוא תוסף לביצוע מיטוב, חיסכון במשאבים, הקטנת קצבי קבצי CSS ו-JS.

Digits

Digits הוא תוסף שמאפשר לבצע רישום והתחברות של משתמשים לאתר וורדפרס באמצעות מספר טלפון.

Orion Login with SMS

Orion Login with SMS הוא תוסף שמאפשר התחברות ורישום לאתר על ידי מספר טלפון.

SMS OTP Verification

SMS OTP Verification הוא תוסף לאימות מספר טלפון בעת הרשמה לאתר או מילוי טופס – אפשר לעבוד עם תוסף של Orion או Miniorange.

4. רשימת תוספים לאבטחת אתר

אבטחת אתר היא אחת הדברים החשובים ביותר, במיוחד כאשר יש הרבה תקיפות על אתרי אינטרנט ובמיוחד אתרי וורדפרס.

Wordfence

התוסף Wordfence מסייע באבטחת אתר וורדפרס והגנה מפני תקיפות, מנטר פעילות חשודה באתר ומאפשר לחסום משתמשים על פי קריטריונים שונים לרבות IP של המשתמש. התוסף מגן עליכם על ידי חומת אש ועוד.

Limit Login Attempts

התוסף Limit Login Attempts עוזר בהגנת האתר מפני ניסיון חדירה בלתי מורשת על ידי הגבלת הפעמים בהם המשתמש יכול לנסות להיכנס לאתר האינטרנט. תוסף זה הוא פופולארי מאוד אבל בגלל שהוא לא עודכן כבר ממזמן, החלטנו על תוסף עדכני יותר תוכלו למצוא את התוסף הזה: WP Limit Login Attempts.

Akismet

התוסף אקיזמט מבית Automattic עוזר להגן על האתר מפני התקפות של תגובות ספאם, באמצעותו ניתן לנטרל את מרבית הספאמרים, שאוהבים לכתוב תגובות זבל, ארוכות ומשעממות. התוסף ניתן בחינם עבור משתמש פרטי ותשלום $5 עבור אתר אינטרנט אחד למשתמש עסקי.

Sucuri Security

Sucuri Security הוא תוסף אבטחה של חברת האבטחה Sucuri, התוסף מאפשר בדיקה אחר שגיאות אבטחה באתר, ניהול ומעקב אחר משתמשים חסומים ועוד.

5. רשימת תוספים לניהול תוכן

כאן נכללים תוספים שבעזרתם ניתן לנהל את התוכן בצורה טובה יותר, הוספת טבלאות, עיצוב טקסט ועוד.

עורך TinyMCE מתקדם

התוסף עורך TinyMCE מתקדם מוסיף כפתורים מיוחדים לעורך הוויזואלי שלכם, כלומר באמצעותו ניתן להוסיף תוכן נוסף ועיצוב טקסט בצורה נוספת, בדומה לקובץ Word.

Atomic Blocks

Atomic Blocks הוא תוסף עזר לעורך התוכן גוטנברג, כך שמרחיב את היכולות את עורך הטקסט ומוסיף עוד אפשרויות ובלוקים לשימושים שונים.

TablePress

דיברנו על טבלה בתוסף הקודם, כאן מדובר על טבלה מסגנון אחר. TablePress מאפשרת לכם ליצור טבלה ולעצב אותה כפי שאתם רוצים, ניתן להוסיף תיבת חיפוש לתוך הטבלה, הטבלה כוללת גם אפשרות של סינון ומיון מחדש לפי עמודה ועוד.

Shortcodes Ultimate

התוסף Shortcodes Ultimate עוזר לכם להטמיע סגנון אחר של תוכן לתוך הטקסט שלכם בעזרת שורטקוד. שורטקוד הוא קוד קצר שנמצא בדיוק היכן שאתם כותבים את הפוסט, כאשר משתמש נכנס לקרוא את הפוסט הוא רואה את הפונקציה של השורטקוד.

Breadcrumb NavXT

התוסף Breadcrumb NavXT הוא תוסף עבור יצירת פירורי לחם, הוא מאפשר להוסיף מידע וניווט עבור המשתמשים בכדי שיוכלו לדעת היכן הם נמצאים. אגב, תוסף יוסט מאפשר להוסיף פירורי לחם, אך הדבר מחייב שינוי קצר בקוד.

Duplicate Post

התוסף Duplicate Post הוא פשוט מאוד, מאפשר לכם ליצור עותק מדוייק של כל סגנון הפוסטים שלכם, עמודים, פוסטים רגילים, מוצרים וכד'.

WP Story

WP Story הוא תוסף המאפשר ליצור סטורי ולהציג אותו באתר האינטרנט שלכם. סטורי כמו באינסטגרם, בפיייסבוק וכד'.

Content Views

Content Views הוא תוסף לעצב מחדש את העיצוב והסנגון של הבלוג ושל עמודי הקטגוריה והתגיות. אפשר ליצור בתור רשימה, תצוגת רשת, מגזין ועוד.

The Post Grid

The Post Grid הוא תוסף שמאפשר לעצב ולהציג בצורה מותאמת אישית את פוסטים והעמודים, הקטגוריות ועוד.

Podcast Player

Podcast Player הוא תוסף וורדפרס שמאפשר להוסיף נגן אודיו ופודקאסטים.

Content Egg

Content Egg הוא תוסף עבור משווקי שותפים לאיתור מוצרים, תוכן, תגובות, ביקורות, תמונות, מחירים ועוד – מאתרים גדולים כמו אליאקספרס, אמזון וכדומה.

ביקורות גוגל וגם פייסבוק

אם אתם רוצים להציג את הביקורות שניתנו לכם דרך דף פייסבוק עסקי שלכם או דרך דף גוגל לעסק שלי שלכם, אפשר להשתמש בתוספים Google Reviews plugin וגם Facebook Reviews plugin.

Rate my Post

Rate my Post הוא תוסף שמאפשר הצגה של שדה לדירוג ומתן ביקורת לפוסט או לעמוד.

6. רשימת תוספים לבניית טפסים

כל התוספים ליצירת טספים פשוטים ומתקדים, הרשמות משתמשים ועוד.

Contact Form 7

התוסף Contact Form 7 פופולארי ביותר. למקרה שאינכם מכירים אותו (מאוד מוזר..), התוסף מאפשר ליצור טפסי יצירת קשר שונים באתר האינטרנט שלכם.

Ninja Forms

לאלו שפחות מתחברים לתוסף הקודם, הוספנו את התוסף הזה, גם Ninja Forms מאפשר לכם ליצור טפסי יצירת קשר לאתר.

ARForms

ARForms הוא תוסף ליצירת טפסים מתקדמים, סקרים, טפסי הרשמה ויצירת קשר, פופ אפ ועוד דברים מתקדמים. התוסף הוא בתשלום.

eForm

eForm תוסף מקצועי ומתקדם ליצירת טפסים, כולל התממשקות לספקי סליקה וספקי אימיילים, הרשמת משתמשים, כתיבת תוכן ועוד. התוסף בתשלום.

Lastform

Lastform הוא תוסף שמאפשר ליצור טפסים מעוצבים ומתקדמים לוורדפרס. התוסף בתשלום.

Green Forms

Green Forms הוא עוד תוסף המאפשר יצירה של טפסים באופן מותאם אישית. התוסף התשלום.

Calculated Fields Form

Calculated Fields Form הוא תוסף שמאפשר ליצור טפסים לביצוע חישובים שונים לענייני שונים פיננסים, בריאות, חישוב תאריכים ועוד.

WP User Frontend

WP User Frontend הוא תוסף המאפשר ניהול משתמשים, פרסום פוסטים, הרשמה והתחברות משתמשים ועוד.

ProfilePress

ProfilePress מאפשר ליצור משתמשים לאתר האינטרנט שלכם, לערוך טפסי הרשמה והתחברות ועוד.

Ultimate Member

Ultimate Member תוסף המאפשר יצירה של טפסים וניהול משתמשים, הגדרות תפקידים והרשאות ועוד.

7. רשימת תוספים לבניית עמודים

עורכי הטקסט באתר וורדפרס מתאימים לבניית עמודים פשוטים, כדי ליצור עמודים וויזואליים יותר, צריך תוסף לבניית עמוד.

Unlimited Addons for Gutenberg

התוסף Unlimited Addons for Gutenberg הוא תוסף שמרחיב את היכולות של גוטנברג (Gutenberg) שהוא עורך התוכן הראשי והעיקרי של וורדפרס נכון להיום. התוסף כולל בלוקים נוספים לגוטנברג, כך שאפשר בקלות לעצב עמודים בלי תוספים לבניית עמודים.

Elementor

התוסף אלמנטור הוא התוסף המומלץ ביותר לבניית עמודים מותאמים אישית, כולל עיצוב מותאם אישית. יש לו גרסת חינם עם אפשרויות בסיסיות ויש לו גם גרסת פרימיום במחיר $49 הכוללת מגוון של אפשרויות כגון התממשקות אל ווקומרס ושליטה בחלקי האתר.

הרחבות של אלמנטור

 • Premium Addons הוא תוסף שמרחיב את היכולות של תוסף אלמנטור הבסיסי ומקנה לו כלים נוספים, חלקם בחינם וחלקם בתשלום.
 • Essential Addons הוא תוסף נוסף שמרחיב את היכולות של אלמנטור ומאפשר יותר כלים ותכונות.
 • Dynamic Conditions מאפשר להציג ולבצע פעולות לפי תנאים מסויימים.
 • JetElements הוא תוסף הרחבות נוסף לאלמנטור, כדאי מאוד.

Envato Elements

Envato Elements הוא תוסף שנותן ללקוחות החברה אפשרות להוריד תוספים, תבניות, תמונות, גופים ותכנים נוספים.

Visual Composer

התוסף Visual Composer מאפשר יצירת עמודים בצורה וויזואלית. כגון יצירת עמודים עבור דף הבית ועוד. התוסף כולל בתוכו מספר אפשרויות לעיצוב עמודות ושורות, כלים שונים כגון גרפים שונים, לשוניות, אקורדיונים, אייקונים, כפתורי הנעה לפעולה ועוד. התוסף הזה אינו חינם והוא עולה $34. הגרסה הפשוטה היא בחינם להורדה באתר וודפרס.אורג.

Live Composer

Live Composer הוא תוסף לבניית עמודים בדומה ל-Elementor. התוסף מותאן לתבניות וערכות נושא שונות.

Beaver Builder

Beaver Builder הוא תוסף בניית עמודים מוכר, ומאפשר לבנות עמודים כמו אלמנטור, Visual Composer ועוד.

Page Builder Sandwich

Page Builder Sandwich הוא תוסף בניית עמודים נוסף, פשוט וחינמי.

Stackable

Stackable הוא תוסף המחריב את היכולות של גוטנברג, עורך תוכן של וורדפרס ומקנה לו כלים מתקדמים יותר.

Slider Revolution

התוסף Slider Revolution מאפשר ליצור סליידר לאתר שלכם. הרבה אתרים אוהבים יצירת סליידר במיוחד עבור העמוד הראשי. אבל.. אחת הבעיות של התוסף הזה, הוא קצת איטי. התוסף אינו חינם, אלא בתשלום $25.

Go Pricing

התוסף Go Pricing מאפשר יצירת השוואת טבלאות מחירים לאתר האינטרנט. הטבלאות מעוצבות בצורה מיוחדת כך שאינכם צריכים לעצב אותם עוד. גם תוסף אינו חינם, אלא בתשלום $25.

8. רשימת תוספים עבור מסחר אלקטרוני

כאן נמצאים תוספים לוורדפרס המאפשרים יצירת אתר מסחר אלקטרוני, מבצעים, ניהול מלאי ועוד.

WooCommerce

אי אפשר לדבר על מסחר אלקטרוני באתר וורדפרס ללא התוסף WooCommerce. התוסף מבית Automattic מאפשר לאתר האינטרנט שלכם להפוך לחנות מסחר אלקטרוני. כלומר, התוסף מאפשר לכם לקבל את מרבית הפונקציות של חנות מסחר אלקטרוני, כגון הוספה לסל, הוספה למועדפים, עמוד מוצר, קטגוריה וכד'.

התוסף מצריך הגדרה והתממשקות לגורמים שלישיים, כגון חברת סליקת אשראי, שליחת אימייל, ניהול מלאי ועוד. התוסף אמנם בחינם, אבל בנוסף לעבודה, יש לו גם הרחבות נוספות בתשלום.

הרחבות של WooCommerce

 • Facebook for WooCommerce הוא תוסף המאפשר להתאים את האתר שלכם לרשת החברתית וורדפרס, בעיקר לצרכי חיבור קטלוג והעלאת מוצרים.
 • Product Feed PRO מאפשר ליצור פיד מוצרים עבור פרסום וקידום.

Discount Rules

Discount Rules הוא תוסף שמאפשר ליצור הנחות מתקדמות באתר וורדפרס שיש לו ווקומרס ליצירת חנות אלקטרוני.

Easy Digital Downloads

Easy Digital Downloads הוא תוסף המאפשר ליצור חנות מסחר אלקטרוני לצורך מכירת מוצרים דיגיטליים.

WP Coupons

WP Coupons הוא תוסף שמאפשר ליצור קופונים ומבצעים באתר וורדפרס.

9. רשימת תוספים לגיבוי ושחזור

אם יש צורך בגיבוי ושחזור אתר וורדפרס, יש לכך פתרונות. חלק מהתוספים הללו מתאימים לאנשי מקצוע כמו מפתחים.

UpdraftPlus

התוסף UpdraftPlus מיועד לגיבוי ולחזור אתר וורדפרס, אפשר לגבות את האתר ישירות לענן כמו Dropbox, Google Drive ועוד. התוסף אינו בתשלום, וגרסת התשלום שלו כוללת אפשרויות נוספות וגיבוי אל OneDrive ושירותים אחרים נוספים.

Duplicator

התוסף Duplicator מיועד בעיקר כדי לשכפל אתר וורדפרס לצורך מעבר לדומיין אחר או סאב דומיין וכד'.

WP Migrate DB

התוסף WP Migrate DB מאפשר גיבוי, ייצוא והעברה של מסד נתונים של האתר לאתר אחר והכל בצורה קלה ופשוטה יחסית.

WordPress Reset

WordPress Reset הוא תוסף שמאפשר לאפס את מסד הנתונים לברירת מחדל, הוא מסיר את כל התוכן והמידע.

10. רשימת תוספים לתרגום ולעניין שפות

אם אתר האינטרנט שלכם מופנה למספר שפות או שאתם רוצים לתרגם תוסף או תבנית, ניתן להתקין תוסף שיכול לעזור לכם להתאים את האתר.

Loco Translate

Loco Translate הוא תוסף מעניין שמאפשר לכם לתרגם תבנית עיצוב או תוסף אחר שאין לו אפשרות להציג בשפה שלכם. הוא גם מאפשר לכם לשנות את התרגום, אם לדעתכם יש תרגום טוב יותר.

Polylang

התוסף Polylang מאפשר התאמת אתר האינטרנט שלכם לשפות נוספות. שפה נוספת ניתן להתקין על תיקייה חדשה או על תת דומיין. התוסף הוא חינם אך ללא תמיכה והוא ניתן עבור עמודים, פוסטים, קטגוריות תגים וכד', אך ללא עבור WooCommerce. בכדי להתאים לווקומרס, יש לרכוש חבילת פרו החל מ- €99.

WPML

התוסף WPML דומה מאוד לתוסף הקודם ומאפשר יצירת אתר רב לשוני. התוסף אינו בחינם וניתן החל מ-$29 עם עלות חידוש שנתית עבור אתר בסיסי או $79 עם עלות חידוש שנתית עבור אתר עם חנות מסחר אלקטרוני.

TranslatePress

TranslatePress הוא תוסף נוסף לתרגום ויצירת אתר רב לשוני. מאפשר תרגום באופן ויזואלי ונוח למדי.

11. רשימת תוספים לשיווק ומכירות

הנה תוספים המיועדים לצרכי שיווק ומכרות, פרסום ועוד.

Site Kit

Site Kit הוא תוסף רשמי של גוגל המאפשר חיבור קל ופשוט של גוגל תג מנג'ר, גוגל אנליטיקס, גוגל סרץ' קונסול, גוגל אופטימייז וגם גוגל אדסנס.

HubSpot

HubSpot הוא תוסף על שם החברה המאפשר ניהול לקוחות, צ'אט, טפסים, אנליטיקס, שיווק באימייל ועוד כלים מתקדמים.

Tawk.To

Tawk.To הוא כלי ותוסף וורדפרס שמאפשר יצירת צ'אט בזמן אמת עם הלקוחות.

Leader

Leader הוא תוסף ישראלי שיוצר מערכת ניהול לקוחות, גיוס לידים ועוד.

MailPoet

MailPoet הוא תוסף ליצירת ניוזלטרים ושיווק באימייל ישירות מאתר הוורדפרס.

MailMunch

MailMunch הוא תוסף לגיוס מנויים לשליחת אימיילים וניוזלטרים. עובד עם שירותים גדולים של שיווק במייל.

Jackmail

Jackmail הוא עוד תוסף לצבירת מנויים ולשליחת ניוזלטרים, הודעות במייל ועוד.

myCred

myCred הוא תוסף של מערכת ניהול נקודות, תגמולים, דרגות, תגים ועוד.

תוספי פופ אפ

 • Popup Maker הוא תוסף שמאפשר ליצור פופ-אפים כדי לגייס מנויים לניוזלטר ועוד.
 • Green Popups מאפשר ליצור פופארפים מותאמים, בזמן אמת ובעיצוב מתקדם.
 • ConvertPlus תוסף פופולארי נוסף ליצירת פופ אפים איכותיים.

PowerPress

PowerPress הוא תוסף שמאפשר ליצור פודקאסט מתוך האודיו שהועלה אל אתר וורדפרס ואף לשתף אותו בערוצים שונים.

Zotabox

Zotabox הוא תוסף שכולל כלים עבור שיווק, פרסום ומכירות, כמו הגדלת כמות מנויים ועוקבים.

Advanced Ads

התוסף Advanced Ads הוא מנהל המודעות באתר שלכם, מאפשר ליצור מודעות, להתאים את ההופעה שלכם לפי התוכן ועוד. אפשר כמובן לממש מודעות של גוגל אדסנס ו- גוגל אד מנג'ר (דאבל קליק לשעבר).

Adning Advertising

Adning Advertising הוא תוסף לניהול מודעות, התאמות מתקדמות ועוד.

Ultimate Affiliate Pro

Ultimate Affiliate Pro הוא תוסף שמאפשר ליצור מערכת שיווק שותפים באתר.

12. רשימת תוספים ליצירת אתרים מתקדמים אחרים

הנה תוספים המתאימים למטרות אחרות ולבניית אתרים מתקדמים.

WP Job Manager

WP Job Manager הוא תוסף של אוטומטיק, המאפשר לאתר שלכם להיות מעין לוח דרושים, להציג משרות פנויות ולקבל פניות של קורות חיים.

LearnPress

LearnPress הוא תוסף שיוצר מערכת לימוד וקורסים דיגיטליים, יצירת שיעורים ועוד.

Tutor LMS

Tutor LMS הוא תוסף ליצירת מערכת קורסים אינטרנטיים, שיעורים ועוד.

Events Calendar

Events Calendar הוא תוסף לניהול והצגה של אירועים באתר וורדפרס, רכישת כרטיסים ועוד.

GeoDirectory

GeoDirectory הוא תוסף שמאפשר ליצור אתר אינדקס, אתר שהוא מדריך עסקים מקומיים. ניתן לעצב, כולל חיפוש, עיצוב מותאם ועוד.

GiveWP

GiveWP הוא תוסף המאפשר לקבל תרומות דרך האתר ולגייס כסף – כולל טספים, הטמעת סליקת כספים ועוד.

Chauffeur

Chauffeur הוא תוסף המאשר ליצור אתר של הזמנות רכבים.

Snax

Snax הוא תוסף שמאפשר ליצור תוכן דינמי, סקרים, שאלונים, ווידג'טים ועוד.

Viral Quiz Maker

Viral Quiz Maker הוא תוסף נוסף ליצירת סקרים, שאלונים ועוד.

SNIP

SNIP הוא תוסף להוספת נתונים מובנים להצגה של תוצאות חיפוש מתקדמות במנועי חיפוש.

13. רשימת תוספים לפיתוח ולעיצוב

הנה רשימה של תוספים עבור מפתחים ומעצבים של אתרי אינטרנט.

Custom Post Type UI

כברירת מחדל, בוורדפרס יש 2 סוגי פוסטים עיקרים, שהם פוסטים רגילים ועמודים. התוסף Custom Post Type UI מאפשר לכם ליצור סוג נוסף של פוסט. למשל עבור יצירת מיקום, שם משתמש, שם ספק וכד'. להורדה.

Advanced Custom Fields

Advanced Custom Fields הוא תוסף המאפשר ליצור שדות מותאמים אישית, לצורך הצגת מידע שלא מוצג כברירת מחדל בשדות הרגילים של פוסטים בוורדפרס. שילוב של תוסף זה עם התוסף הקודם מאפשר ליצור פוסטים מותאים אישית עם שדות מותאמים אישית.

YellowPencil

YellowPencil הוא תוסף שמאפשר לעצב באופן מותאם אישית אתר אינטרנט בצורה קלה ונוחה יותר. שינוי העיצוב נעשה בזמן אמת עם השינוי.

Code Snippets

Code Snippets הוא תוסף שמאפשר להוסיף קוד PHP באתר האינטרנט שלכם ללא צורך בשימוש בעמוד הפונקציות של התבנית.

Debug Bar

Debug Bar הוא תוסף רשמי של וורדפרס המאפשר הוספה של תפריט ניפוי כדי לוודא תקינות קוד.

Developer

Developer הוא תוסף עבור מפתחים שמאפשר למטב את סביבת הפיתוח ומציין את כל הכלים החשובים שיש עבור פיתוח אתרי וורדפרס.

Query Monitor

Query Monitor הוא תוסף למפתחים שמאפשר ניפוי בקשות של מסד נתונים, שגיאות PHP, בלוקים של גוטנברג ועוד.

צריכים גם ערכות נושא עבור אתר או בלוג וורדפרס? הכירו רשימה של תבניות עיצוב מומלצות לוורדפרס.

קדם את העסק שלך עם מומחים. צור קשר עם יועץ שיווק כעת


בעת שליחת הטופס, הינך מסכים/ה לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות שלנו

הצטרפו לעמוד הפייסבוק:
הצטרפו לערוץ הטלגרם: t.me/NetolinkIL
ייעוץ שיווקי דרך וואטסאפ: wa.me/972547423627

הטבות לעסקים קטנים ולעצמאים:

רוצים לדעת מה הזכויות והחובות שלכם? היכנסו למאגר מידע פרוטוקול.

נטולינק (Netolink)

Netolink היא חברת שיווק דיגיטלי מובילה בישראל המספקת פתרונות: בניית אתרים, פרסום ממומן במנועי חיפוש וברשתות חברתיות, שיווק דיגיטלי, שיווק ברשתות חברתיות, שיווק באימייל ועוד.

כתיבת תגובה